Здоров'я та краса Сам собі лікар

ТМ «Щедрий Дар» закликає українців до вітамінізації

«Щедрий Дар» оголошує «Вітамінізацію!» — інформаційну кампанію, мета якої: звернути українців на простий спосіб наповнення раціону власної родини вітамінами А, D, Е.

Основою здоров’я кожної людини є фізична активність та правильне харчування. І якщо активний спосіб життя вже став частиною lifestyle тисяч українців, то про прості способи вітамінізації власного раціону знає не кожен. Вважається, що здорове харчування — то дороге задоволення. Проте у світі вже більше ніж півстоліття існує спосіб розв’язання цієї проблеми — наситити продукти щоденного раціону необхідними вітамінами. Завдяки олії «Щедрий Дар» він є доступним і в Україні.

Олія «Щедрий Дар» із вмістом вітамінів А, D, Е була створена компанією «Кернел» у співпраці з провідними європейськими виробниками у 2018 році. Крім природного вмісту вітаміну Е, до продукту методом фортифікації додаються вітамін D та А. «Кернел» першим в Україні застосував такий метод у національному масштабі. Саме ці вітаміни ВООЗ (Всесвітня організація охорони здоров’я) рекомендує вживати щодня.

Наразі кожна третя людина у світі не отримує достатню кількість вітамінів і мікроелементів. На глобальному рівні існує великий попит на фортифіковану продукцію. У понад 30-ох країнах на державному рівні діють спеціальні програми щодо обов’язкового збагачення мікроелементами олії, що дає змогу охопити споживачів з різних верств.

Науковці та дієтологи стверджують: відсутність вітаміну D у раціоні стає причиною гормонального дисбалансу чи інсультів у дорослих (вітамін бере участь у засвоєнні кальцію, який відкладається на судинах) та рахіту у дітей. Не вистачає вітаміну E? Тоді людина швидко стомлюється, стає неуважною, у неї погіршується стан шкіри, з’являються болі в області серця. При дефіциті вітаміну А можуть з’явитися вугрі, тьмяніє волосся, падає зір, стає поганим сон.

У період браку вітамінів і підвищеного напруження українцям як ніколи треба піклуватися про своє здоров’я. Для цього необхідно не лише переглянути свій спосіб життя, але й вдосконалити план харчування. Збагачена вітамінами олія «Щедрий Дар» з фіолетовим ковпачком відмінно підходить для того, щоб покращити імунітет своєї родини з найкращою вигодою для гаманця.

Дата публікації: 09.04.2020 img Поділитися