Здоров'я та краса Краса

Як приготувати натуральний шампунь в домашніх умовах

Говорити про користь натуральних екологічно чистих продуктів не потрібно. Причин для цього багато. Всі думки однозначно сходяться в тому, що домашні засоби корисніші, ніж ті, якими нас балують магазини.

У японців в області косметології є незаперечне правило: «якщо хочеш бути красивим, то вживай для догляду за своїм тілом тільки те, що без ризику можна з’їсти». Як на мене, дуже розумне правило, його свого часу дотримувалися й наші предки.

Реклама сьогодні досить успішно розхвалює всілякі засоби, які зроблені на основі натуральних компонентів, але чи не краще скористатися старими рецептами наших бабусь, а не черговим “унікальним” засобом для догляду за волоссям або тілом. Всі ми знайомі з окремими рецептами по догляду за шкірою, але сьогодні хотілося б зупинитися на тому, як доглядати за волоссям, за допомогою шампуню зробленого в домашніх умовах.

Домашні шампуні для сухого волосся

Коли мова йде про те, як зробити шампунь в домашніх умовах для сухого волосся, то варто пам’ятати, що таке волосся дуже тонке і вимагає харчування. Оптимальним харчуванням для сухого волосся є домашні шампуні виготовлені на основі желатину. Для виготовлення такого шампуню вам знадобиться не тільки желатин, а й активне живлення для волосся. Кращим харчуванням для волосся завжди вважався яєчний жовток.

Домашній шампунь для жирного волосся

З жирним волоссям краще віддати перевагу домашньому шампуню на основі гірчиці. Такий шампунь дуже ефективно доглядає за жирним волоссям, окрім цього волосся довго залишається чистим і доглянутим, бо жирність не скоро повертається.

Шампуні для будь-якого типу волосся

В основі універсальних домашніх шампунів зазвичай лежить коньяк, лимонний сік і яєчний жовток. З цих інгредієнтів готується суміш, яка надає волоссю приголомшливий вигляд і збалансоване харчування.

Шампунь для чутливої шкіри голови

Якщо ви випробували всі описані версії шампунів і вас не влаштував результат, то найімовірніше у вас чутлива шкіра голови, для якої домашня косметологія пропонує свій варіант рецепту домашнього шампуню. У таку суміш зазвичай входить настій ромашки, гліцеринове мило і касторова олія, які надають запах та доглядають за волоссям.

Якщо ви вирішили в догляді за своїм волоссям і перейти на натуральні та доступні засоби домашньої косметології, то бажаємо вам знайти справжню красу і гармонію природи.

Дата публікації: 12.02.2019 img Поділитися