Здоров'я та краса Сам собі лікар

Що буде з організмом, якщо їсти один раз в день

Ось якими наслідками для здоров’я загрожує всього один прийом їжі в день.

Як правило, режим харчування повинен складатися з трьох основних прийомів їжі й кількох перекусів протягом дня. І при правильному раціоні організм буде працювати як годинник. Але в іншому випадку, наприклад, коли людина їсть тільки один раз на добу, можуть виникнути проблеми зі здоров’ям.

Що буде, якщо їсти один раз на добу

Експерт по зниженню ваги Павло Ісанбаев зазначив, що такий підхід до свого харчування не принесе нічого доброго ні самопочуттю, ні зовнішньому вигляду. При такому режимі людина починає зловживати перекушуваннями, а вони, в основному, складаються зі шкідливої їжі, зокрема фастфуду або солодощів. В такому випадку, не уникнути переїдання, яке спровокує набір зайвої ваги та інші проблеми зі здоров’ям.

Фахівець розповів, що якщо людина харчується один раз в день, то обсяг її порції набагато більше, а значить і ризик переїдання значно вище. А з часом організм звикає до такого режиму харчування і в результаті починають з’являтися порушення з боку травної системи, і в цілому погіршується самопочуття.

Якщо хочете запобігти подібним проблемам зі здоров’ям, то постарайтеся правильно харчуватися і робити свій раціон максимально корисним, різноманітним і збалансованим.

Джерело

Дата публікації: 03.09.2021 img Поділитися