Іноді стверджують, що біжутерії багато не буває. Уточнення: в домашніх запасах. А от кількість прикрас в конкретному гардеробі диктує виключно стиль одягу. Якщо лук в стилі бохо або кантрі допускає наявність масивних оригінальних прикрас, то в класичному можуть бути лише вишукані невеликі аксесуари.
Як підібрати біжутерію, щоб бути в тренді?
Сучасний ринок пропонує безліч різноманітної біжутерії – як торгових марок зі світовим ім’ям, так і невеликих майстерень, які виготовляють іноді «мейнстрим», а іноді самобутні, неповторні зразки.
Оскільки вибір надзвичайно різноплановий, найзручніше підібрати й купити біжутерію в інтернет-магазині https://fabby.in.ua/: саме Всесвітня Мережа забезпечує максимальний доступ до ознайомлення з різноманітними зразками та найбільш актуальними трендами в світі високої моди.
Яких правил потрібно дотримуватись, обираючи біжутерію?
1. Аксесуари повинні бути витримані в одному стилі з усім гардеробом.
Етностиль передбачає використання нарочито грубих, візуально примітивних аксесуарів. Романтичний гламур прагне до яскравих стразів та рожевих квітів. Бохо припускає поєднання різних кольорів і матеріалів – текстилю зі шкірою або деревом, пластику з металом. Міський стиль дотримується геометричних форм і стриманих кольорів.
2. Обмежувати кількість.
Об’ємні комплекти в минулому; зараз досить підібрати перстень із сережками або кольє, сережки з браслетом або намистом.
3. Відповідність до часу.
Хоча установка на те, що блискучі аксесуари доречні лише в вечірній час, вже не актуальна, не варто зловживати яскравістю прикрас. Вдень віддайте перевагу шкірі, текстилю, пластику. На вихід доречні якщо не золото з діамантами, то авторська біжутерія.
4. Колір прикрас повинен відповідати загальній гамі ансамблю, або бути контрастним.
Для строкатого одягу використовуйте монохромні аксесуари, для гардероба в одному кольорі – біжутерію з самобутнім візерунком.
Як правильно підібрати біжутерію до плаття?
Підібрати біжутерію до фасону одягу досить складно, адже тут вступають в дію закони візуалізації образу в цілому. Аксесуари повинні підкреслювати самобутність крою, завершуючи загальний образ.
Приклад
Візерунок на грудях зі стразами унеможливлює використання намиста. Коротке плаття з воланами буде краще виглядати з довгими рукавичками, ніж з масивними браслетами.
Плаття з короткими, або довгими вузькими рукавами будуть гарно сприйматись з браслетами. До широких довгих рукавів більш доречні масивні перстені.
Одягаючи кольє, потрібно враховувати форму вирізу плаття та стан шкіри на шиї.
Виходимо з варіанту, що шия бездоганна:
- Круглий. Виріз під горло допускає масивне кольє, що звисає нижче. Доречне намисто різної довжини, шийні хустки та шарфи, ланцюжки. Глибокий виріз обмежує довжину прикрас.
- Овальний. Найкращий варіант – ланцюжок з кулоном довільної довжини. Гарно виглядає намисто, можливо з декількох ланцюжків.
- «Човник». Довгі, багатоярусні намиста, ланцюжки різної товщини.
- V-подібний. Прикраси повинні охоплювати шию або повторювати форму вирізу і розміщуватись всередині нього.
- Асиметричний виріз. Гарно виглядає з довгими сережками, але будь-яка прикраса на шию буде повним несмаком.
Сподіваємось, що ці поради допоможуть вам виглядати завжди чудово. Головне – це ваш настрій і впевненість в собі!