Здоров'я та краса Краса

Модний омбре-манікюр: найцікавіші варіанти

Новий вид манікюру – омбре – побив рекорди популярності. Він приваблює модниць не лише своєю красою, а й доступністю у домашніх умовах. Переконайтесь самі

Омбре-манікюр  – це м’які переходи одного чи кількох кольорів на нігтях. Це чудовий дизайн, який легко можна зробити самому, без допомоги майстра і великих витрат із сімейного бюджету.

Омбре насправді більш різноманітний, ніж стандартний ефект  з переходом одного відтінку в інший. Особливо із появою на ринку індустрії краси великої кількості нових продуктів для манікюру і уведення в моду таких засобів як гліттер, дзеркальна пудра, техніки “драй-браш”.

У чому відмінність омбре від інших видів лакового покриття нігтів?

По-перше, кількість використовуваних кольорів може бути різною. Двоколірний градієнт, який вже став класикою, замінила розтяжка одного відтінку з прозорою базою.

По-друге, модним став райдужний манікюр, коли використовують від трьох до п’яти відтінків. Причому вони можуть бути далеко не близькими за колірною гамою.  Однак такий дизайн виглядає ефектно лише на довгих нігтях. Для мінімалістичного манікюру є варіанти градієнта з нюдовим лаком і одним із пастельних або неонових відтінків.

По-третє: перехід відтінків може бути вертикальним і горизонтальним. Перший можна назвати класикою і він найбільше підходить для коротких або широких нігтів, оскільки вертикальний омбре-манікюр візуально подовжує пальці, роблячи їх більш витонченими.

По-четверте, омбре-манікю може мати варіант виконання із градієнтом не на кожному нігті. У такому дизайні використовують п’ять відтінків лаків з однієї колірної гами. Найсвітліший або яскравий відтінок наносять на мізинці, найтемніший або тьмяний — на ніготь великого пальця. Так манікюр виглядатиме  гармонійно і оригінально.

Дата публікації: 09.11.2019 img Поділитися