Здоров'я та краса Консультація лікаря

Особливості лазерної епіляції рук і верхньої губи

Лазерна епіляція є найпопулярнішою послугою естетичної медицини. Це пояснюється доведеною ефективністю і безболісністю, безпекою та відсутністю подразнень. Для тимчасового видалення небажаних волосків пацієнти використовують бритву, шугарінг, воскові смужки і інші засоби. Але всі вони не дають бажаного результату, як застосування динамічного лазерного обладнання. Це сучасне та запатентоване обладнання, яке використовується сьогодні в естетичній медицині.

Особливості лазерної епіляції рук

Для видалення небажаних волосків застосовується лазерна епіляція рук. Цей метод безпечний і дає можливість досягнути помітного результату вже після першого сеансу.  Для видалення волосся в косметології використовують різні типи лазерів: діодний, неодимовий, олександритовий, які мають різну сферу застосування.

При виборі лазерного обладнання досвідчений косметолог враховує фототип шкіри пацієнта, його особливості організму, чутливість, структуру і товщину волосся, площу оброблюваної ділянки. Кількість сеансів строго індивідуальна і в кожному окремому випадку визначається на консультації перед початком процедури.

Застосування універсального лазерного обладнання нового покоління дозволяє швидко і ефективно видалити волосся на руках, що робить шкіру гладкою і шовковистою. Серед головних переваг лазерної епіляції рук такі:

• безболісність;

• повна безпека;

• гіпоалергенність;

• висока швидкість обробки;

• можливість проведення в будь-який час року;

• незалежність від фототипу шкіри.

Протипоказами є дерматологічні захворювання, інфекції, новоутворення, пухлини і рани на оброблюваній ділянці тіла.

Головні переваги лазерної епіляції верхньої губи

Вусики над верхньою губою створюють будь-якій жінці дискомфорт і неприємні відчуття. Сьогодні легко і ефективно вирішити цю проблему можна в клініці естетичної медицини, в якій використовують новітнє динамічне лазерне обладнання. Більше про процедуру можна дізнатися за посиланням https://medcity.ua/services/lazernaya-epilyatsiya/lazernaya-epilyatsiya-verkhney-guby/, де є ​​детальна інформація про показання та переваги лазерної епіляції на обличчі.

Для повного видалення небажаного волосся над губою слід пройти курс з декількох процедур. Їх кількість визначає фахівець на основі таких даних: фототип шкіри, колір, товщина і густота волосків. Для проведення цієї процедури застосовують неодимовий або олександритовий лазер, який є найбільш ефективним і безпечним.

Енергія променя прямує в зону дії, руйнуючи структуру волосся, при цьому не травмуючи здорові клітини шкіри. Застосування олександритового лазера дозволено навіть на засмаглій або смаглявій шкірі. До незаперечних переваг лазерної епіляції над верхньою губою відноситься гарантія тривалого результату, місцевий вплив, безболісність і безпека, а також можливість проведення процедури для будь-яких фототипів шкіри.

На консультації у професійного косметолога можна дізнатися про те, як підготуватися до процедури, і при відсутності протипоказань підібрати зручний час для відвідування клініки естетичної медицини. Спеціаліст визначить причину росту волосся над губою, підбере відповідний метод епіляції, гарантує комфорт і відсутність болю, а також проконтролює отримання бажаного результату. Після процедури шкіра стає гладкою, привабливою, без пігментних плям і без слідів подразнень, як після гоління.

Дата публікації: 18.06.2019 img Поділитися