Здоров'я та краса Супермама

Поради, як вибрати подушку для вагітних та годування

Подушки для вагітних – це чудова багатофункціональна річ, яка допомагає на третьому триместрі вагітності і до першого року життя вашої дитини.

Подушка для вагітних – що це?

Це спеціальний виріб, який не тільки знижує фізичне навантаження для мам, які годують груддю, але також використовується матерями як допоміжний засіб для підтримки живота, сну, одужання, а далі для навчання малюка сидіти.

Як вибрати подушку для вагітних?

Коли ви вибираєте виріб, звертайте увагу на наповнювач.

  • Поліестеровий.
  • Мікро-пластикові гранули, їх застосовують до реабілітаційних подушок. Вони забезпечують чудову підтримку живота майбутніх мам і гарантується оптимальне розслаблення.

Ви зможете підібрати практичний варіант з будь-яким наповнювачем за цим посиланням https://www.mybuy24.net/ua/catalog/podushki-dlja-kormlenija/, тут також нададуть фахову консультацію щодо вибору.

Яка краща подушка для вагітних і годування?

Чохол визначає комфорт використання подушки, він повинен бути приємним на дотик, з натуральної тканини, гіпоалергенним.

Види подушок:

  • U-видного типу,
  • С-видна модель.

U-видні і С-видні моделі вибираються залежно від індивідуальних фізіологічних особливостей жінки. Головне завдання – забезпечення комфорту, тому не існує строгих рекомендацій щодо вибору.

Подушка для годування: як користуватися?

Використання нескладне, ось деякі рекомендації.

  • Перед початком годування грудьми, можна використовувати подушку для підтримки спини під час вагітності.
  • Якщо положення годування неправильне, ви можете напружувати шию, плечі або спину, виріб допомагає утримувати дитину та уникнути викривлення хребта.
  • При кесаревому розтині повне одужання відбувається протягом тривалого часу. Подушка запобігає тиску на шви під час годування малюка.
  • Годувати двійню з подушкою буде зручніше. Для цього призначаються широкі моделі для годування, які дозволяють комфортно розташувати обох дітей.
  • У деяких дітей є рефлюкс після їди. Поклавши їх на подушку, ви забезпечуєте запобігання потрапляння вмісту шлунка в рот.
  • Коли малюк підростає, можна використовувати виріб, щоб дитина вчилася сидіти. Утримуйте подушку навколо ніг дитини, щоб малюк не пошкодив голову, якщо впаде.

Як спати з подушкою для вагітних?

Подушку використовують під час сну для забезпечення комфорту вагітним або мам, які нещодавно народили. Важливо! Подушку заборонено використовувати для сну малюка.

Подушка С-видної форми – гнучка і призначена для розміщення під животом вагітної для забезпечення підтримки під час сну на боці. Велика кількість жінок відчуває біль у стегнах або дискомфорт на третьому триместрі вагітності. Така модель для вагітних мінімізує ці відчуття. Майбутня мама може помістити подушку між колінами або стегнами, що зведе тиск і розтягнення до мінімуму, і жінка буде спокійно спати.

У період післяпологового відновлення для підтримки стегон, таза або живота під час сну, така подушка – найкращий варіант. Якщо вам необхідна професійна консультація з підбору правильної подушки для вагітних та годування, консультанти інтернет магазину mybuy24 будуть раді вам допомогти.

Дата публікації: 16.06.2020 img Поділитися