Здоров'я та краса Народна медицина

Як позбутися від п’яткових шпор вдома

Ось чудові рецепти лікування п’яткових шпοр зі скарбниці нарοднοї медицини.

Картопля і хрін

Натріть картοплю на терці з великими отворами, а хрін на дрібній. Змішайте їх разом в співвідношенні 1:1, намастіть цією масою листок капусти та прикладіть до проблемного місця. Наверх обгорніть поліетиленом та взуйте теплу шкарпетку. Потім забинтуйте еластичною стрічкою та тримайте стільки, скільки витримаєте. Для стійкого результату потрібно провести 3-7 таких прοцедур.

Мед і йод

  • Бджолиний мед 1 ч. л.;
  • Свіжа гірчиця 1 ч. л.;
  • Йод 10% 1 мл чи 5% 2 мл.

З’єднайте мед, гірчицю та йод й прикладіть на хворі п’яти. Обгорніть поліетиленом та взуйте зверху шкарпетку. Прибинтуйте тканинною стрічкою та тримайте на протязі 3 ночей.

Житній хліб

Дуже чорний житній хліб розжуйте, щоб він добре змочився власною слиною, додайте натурального меду, викладіть на лист капусти та прикладіть до п’ят. Закрийте їх, як це робили в попередніх рецептах та залиште до ранку. Такі процедури проведіть 5-7 разів.

Чорна редька

За допомогою щітки помийте чорну редьку та натріть її на терці разом зі шкіркою. Спочатку п’яти змастіть олією. Загорніть в марлю пюре редьки, прикладіть до п’ят та залиште на 2-3 години. Не більше, бо може бути опік!

Мед і сіль

Змішайте бджолиний мед з дрібною морською сіллю та намастіть цією сумішшю марлю. П’яти спочатку розпарте, а потім відразу прикладіть до них компрес. Обгорніть поліетиленом та взуйте зверху шкарпетки. Робіть такі процедури не менше 3-7 разів.

 

Дата публікації: 04.12.2020 img Поділитися