Здоров'я та краса Схуднення

Як дуже швидко схуднути і скинути 20 кг за місяць

Схуднути можна дуже швидко. У цій статті є чіткий алгоритм, як цього досягнути. Але читайте вдумливо і робіть висновки!

“Я вже давно веду просвітницьку діяльність, борюсь з експрес-схудненням, – пише тренер та експерт зі схуднення Віктор Мандзяк. – Пишу статті, про те, який темп схуднення є оптимальним. Пояснюю, що швидке схуднення веде до фігури – “легка жирна шкапа”. Розпинаюсь, розказуючи, що експрес-схуднення палить м’язи, а м’язи – це здоров’я і краса. Простою, зрозумілою мовою пояснюю, що схуднення в короткий термін зумовлює повернення всіх скинутих кілограмів, бо утворення позитивних звичок потребує часу. Все на марне, приватні повідомлення завалені проханнями допомогти швидко схуднути”.
Якось я спілкувався з розумною фітнесисткою у фітнес-центрі, – пригадує тренер. – Вона бідкалась, що повільно худне (хоча темп нормальний). І згадувала, як на крутому ПП-марафоні одна з учасниць скинула 20 кг за місяць. Всі учасниці їй заздрили чорною заздрістю, а організатори та куратори цього марафону ся тішили, як дітваки (діал., раділи, наче діти), своєму успіху. Раділи?!! Та тут плакати треба гіркими слізьми, і у великій сумі виплачувати цій “переможниці” грошову компенсацію за підірване здоров’я.
Будь моя воля, я би тих всіх ПП- марафонщиків порозпихав по тюрмах. Камеру я би заповнив різною біологічною літературою, і не випускав би жодного, допоки не перечитають все по десять разів. Але, якщо ідея-фікс – скинути 20 кг за місяць, бере над вами гору, далі я вам розкажу, як це реалізувати.

Най-най-найшвидший метод схуднення

Маса двох нижніх кінцівок 1/3 маси тіла. Якщо маса вашого тіла 60 кг, ваші ноги мають масу близько 20 кг. Відтяпайте собі нижні кінцівки, і результат на лице. Застереження: може троха боліти.

Дуже швидкий метод схуднення

Навіть не думайте палити жир, бо кілограм жиру ~7500 ккал, горіти буде довго. Паліть м’язи, кілограм м’язів ~1000 ккал. Що робити? Низькобілкова дієта з суттєвим дефіцитом енергії (яблучна дієта – ідеальний варіант) + затяжні сесії аеробного тренування. Як це? Виключіть з раціону м’ясо, рибу, яйця та молочні продукти. Вживайте не більше 800 ккал на добу (яблучна, не забувайте). Не смійте виконувати силові вправи. Пам‘ятайте, сама думка про присідання ускладнює процес паління м‘язів, а погляд на гантелі взагалі нівелює всі потуги. Низькоінтенсивні кардіо-тренування 2 години щодня. Вперед до мрії! Фігура “легка жирна шкапа” чекає на вас!
Друзі мої, допоможіть мені побороти експрес-схуднення, допоможіть вибити з ясних голівоньок людей бажання швидко схуднути. Вони розумні, просто заплющили очі. Солодкі мрії про «швидко і легко» потьмарюють свідомість.
Автор – Віктор Мандзяк
Дата публікації: 15.11.2021 img Поділитися