Здоров'я та краса Схуднення

Чому фітнес-марафони не працюють? Поясює експерт зі схуднення

Фітнес-марафони зараз дуже популярні. Вони обіцяють швидке схуднення, але… не працюють. Я вважаю їх безглуздям, і на це є чотири причини.

1️⃣ Конкретна дата

Фітнес-марафони стартують в якийсь конкретний день. Якщо вам сподобався фітнес-тренер, і ви вже готові йому віддатись… взяти участь в його марафоні, може вияснитись, що марафон вже стартував, і вам прийдеться чекати 2-3 місяці, коли почнеться наступний. Як то кажуть “кто не успел…” – той продовжує жир заправляти в труси.

2️⃣ Відсутність індивідуального підходу

  • У більшості марафонів всі їдять одну і ту ж їжу. І до лампочки, що 100-кілограмове тіло потребує більше калорій, ніж 50-кілограмове.
  • Що-що, ви не любите вівсянку? Вибачте, в нас за планом вівсянка на третій день марафону.
  • У більшості марафонів всі виконують ідентичні вправи. Ви ще не готові до стрибків? Вам не можна взагалі стрибати? Вибачте, сьогодні в нас за планом “бурпі”.

3️⃣ Тривалість марафону

Те, що вам скидати треба багато, і відповідно довго, нікого не хвилює. Марафон триває 20/30/60 днів. Ви не встигли схуднути – ваші проблеми.

4️⃣ Відсутність настанов по завершенню марафону

Дорогі друзі, марафон завершився. Переможцям вручаємо по пательні. Всім іншим дякуємо за участь! Від’їдайтесь-поправляйтесь, у вас рівно місяць до наступного марафону.
🙏 Колеги, досить! Давайте думати не лише про свою кишеню, а й про наших клієнтів! Фітнес-марафони орієнтовані на постійних клієнтів, ми ж щиро бажаємо нашим клієнтам до нас ніколи не вертатись.
Консультує експерт зі схуднення Мандзяк Віктор
Дата публікації: 23.11.2020 img Поділитися