Здоров'я та краса Народна медицина

Виразку шлунку вилікують пирій, березові бруньки та картопля

Шалений ритм життя не може не позначитися на здоров’ї. Через неправильне та несвоєчасне харчування гастрит і виразка стали дуже поширеними хворобами.

Нинішній шалений ритм життя не може не позначитися на нашому здоров’ї. Через неправильне та несвоєчасне харчування і до гастриту, ба навіть до виразки можна дожитися. І тоді – здрастуйте, пігулки!
Хоча можна у лікуванні шлункових проблем (зокрема виразки) спробувати скористатися рецептами народної медицини

1 ст. ложку сухого коріння пирію залити 1 скл. окропу, покип’ятити 10 хв, відтак півгодини настоювати. Пити по 50 мл  тричі на день.

50 г березових бруньок залити 0,5 л горілки, настоювати 10 днів у кухонній шафі. 0,5 ч. ложки настою розвести у чарочці води і пити тричі на день перед їдою.

Добре помити картоплю, зварити її в лушпинні (не солити!). Відтак відвар злити й пити його по 0,5 скл. тричі на день до їди. Відвар має бути щоразу свіжим.

До яєчного жовтка, розтертого з 2 ст. ложками цукру, додати 1 ст. ложку масла, 1 ст. ложку натурального меду, 50 мл спирту (96%) та 50 мл відвару кори тополі (для цього треба взяти 10 г кори на 100 мл води, ретельно розмішати, варити 30 хв, відтак настояти). Усе добре розмішати. Вживати суміш по 1 ст. ложці тричі на день до їди, а також перед сном. Курс лікування – 10 днів.

Дата публікації: 28.04.2017 img Поділитися