чекаю

Усе життя ми чогось чекаємо…

Ми постійно на щось чекаємо. Чекаємо, поки охолоне кава. Чекаємо на літо. Чекаємо на відпустку. Чекаємо на Новий рік. І не важливо скільки тобі років, тридцять, сімдесят чи п'ять. Але є найсолодше очікування...

Я нещодавно зрозумів одну страшну річ: все життя дорівнює слову “чекаю”. Ти постійно на щось чекаєш. Чекаєш, поки охолоне кава. Чекаєш на літо. Чекаєш на Новий рік. Чекаєш, коли впаде астероїд, щоб загадати бажання. І коли твоя кішка нарешті наїсться. Ти чекаєш на телефонний дзвінок.

Не важливо скільки тобі років, тридцять, сімдесят чи п’ять. У сорок ти чекаєш дружину з роботи, а у п’ять – коли мама забере з садочка. І все чекаєш і чекаєш: зарплату, закінчення фільму, біля моря погоди, коли зникнуть зайві кілограми… Чекаєш га перемогу над своїми страхами та поразку конкурента.

Радимо також прочитати: Ще не вечір, або Не чекайте кращих часів – живіть зараз!

Чекаєш, чекаєш, чекаєш…

Чекаєш на подарунок і просто добре слово. Чекаєш на доставку піци та закінчення робочого дня. І знову чекаєш, чекаєш, чекаєш. Чекаєш на все і завжди.

Але є найсолодше очікування: коли хтось чекає на тебе. Не тому, що від тебе щось потрібно, а просто чекає, бо ти є. Не важливо де на тебе чекають: в мережі, вдома чи в пеклі…

Поспішайте до тих, хто вас чекає. Іноді їм досить простого “привіт”, і їм спокійно, що ти є, ти тут.

Радимо також прочитати: Не чекайте на світле майбутнє – творіть його

Автор – Малахов

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook