Не чекайте на світле майбутнє – творіть його

Усі сподіваються на краще життя, чекають на світле майбутнє. Але світле майбутнє можна тільки творити, а не просто сподіватися на нього.

Неочевидна пастка нашого часу: усі думають, що настане час, а час тільки минає. Усі сподіваються на краще життя, чекають на світле майбутнє. Впевнені, що саме в майбутньому все буде зовсім інакше – з’явиться кохання, свобода, реалізація, щастя та __ (підставити своє).

Зараз світ та людство проходять трансформацію планетарного масштабу, але світле майбутнє буде не у всіх. Завжди є дві сторони медалі, і хтось обов’язково потрапить на той бік, в тіні.

Усе відбувається не з нами, а для нас

Наше майбутнє часто визначає ментальне сміття в нашій голові: деструктивні переконання, страхи, біль та страждання зараз проявляються найбільше.

Ми продовжуємо робити ті ж дії, що й раніше, але сподіваємося на світле майбутнє. Ігноруючи головне питання – як так сталося, що я опинився у цій ситуації? Слід усвідомити, що все відбувається не з нами, а для нас.

Якщо чесно відповідати собі на це питання – як я опинився у цій ситуації? – ми побачимо, що нам потрібна системна робота над собою, або продовжуватимемо потрапляти у великі потрясіння (урок повторюватиметься доти, доки ти його не засвоїш). Простими словами, нас повертає у персональну відповідальність за своє життя.

Саме через автентичність, опору на себе та землю ми зможемо впоратися із викликами нового часу. Тому що світле майбутнє можна тільки творити, а не просто сподіватися на нього.

Усе починається із тебе.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook