Відпочинок Діти

Дитячі пазли – цікава забавка та іграшка для розвитку

Обираючи іграшки для дітей, багато батьків оминає увагою таку цікаву та корисну річ, як пазли. Помилково думати, що активні малюки не зацікавляться іграшкою, яка вимагає сконцентрованості та підвищеної уваги. Адже є чимало видів пазлів, які будуть цікавими навіть для найменших та найактивніших дітлахів.

Корисна іграшка

Хоча більшість конструкторів із маленьких деталей призначена для дітей віком старше 3 років, можна підібрати варіанти і для малюків. Для них є цікаві та безпечні варіанти із текстильних матеріалів, картону, дерева тощо. Головна умова: пазли для такої вікової категорії не мають містити надто дрібних деталей, які дитина може проковтнути. Також важливо: обираючи іграшку для малюка, переконайтеся, що краї елементів пазлу не можуть подряпати ніжну шкіру дитини.

Психологи переконують: ці іграшки не лише розвивають уяву, покращують дрібну моторику, вчать дитину концентруватися на якомусь процесі. Збирання пазлів — це чудова нагода провести час разом усією родиною, поспілкуватися у родинному колі. Крім усього іншого пазли:

 1. Допомагають розвивати логічне мислення, розуміти зв’язок між частинами та цілим, яке з них складається.
 2. Привчають до охайності, адже велика кількість деталей змушує уважно слідкувати, щоб жодна з них не загубилася, і всі вони зберігалися у коробці.
 3. Змалку вчить дитину вирішувати самостійно, шукати вихід із ситуації різними методами.
 4. Готує до шкільного навчання — насамперед, привчаючи до тривалого процесу роботи над чимось та засвоєння нової інформації.

Які пазли купити для дитини?

У мережі гіпермаркетів «АШАН» представлено велике розмаїття даного виду іграшок. Є можливість обрати пазли на shop.auchan.ua/ серед таких різновидів:

 • звичайні картонні із різною кількістю елементів;
 • IQ-пазли;
 • м’які у вигляді килимків;
 • магнітні;
 • блочні;
 • у вигляді мозаїки;
 • механічні;
 • пазли-розмальовки;
 • 3D-конструктори.

Дуже важливий момент — матеріал, із якого виготовлено пазл. Якщо це класична картонна варіація, прослідкуйте, щоб картон був достатньо цупкий, а картинка на ньому чітка та яскрава. Окрім паперу, для виготовлення пазлів використовують також пластик (твердий та у вигляді повітряної піни), дерево, текстиль (моделі для малюків).

Для найменших діточок підійдуть пазли із м’яких, приємних на дотик матеріалів, не більше ніж із 4–5 частинок.

Чим старшою стає дитина, тим складнішими можуть бути пазли для неї. Дівчаткам та хлопчикам від 3 до 6 років сподобаються конструктори із 20–60 деталями. Тема має відповідати інтересам: дівчаткам можна обрати щось із ляльками, сюжетами мультфільмів, хлопчакам — із трансформерами, машинками тощо. Або ж пазли «унісекс» — із тваринками, пейзажами, красивими спорудами. В гіпермаркеті «АШАН» легко обрати іграшки на будь-який смак, і жодна дитина не залишиться без цікавого пазлу.

3D-конструктори — для майбутніх технічних геніїв

Об’ємні моделі із дерева, пластику чи картону — захоплюючі і для дітей, і для дорослих. Найцікавіше — збирати конструктор разом, адже деякі моделі можуть бути досить складними для малюка. 3D-конструктори можна купувати дітям від 5–6 років. Особливо сподобаються такі іграшки хлопчакам. Це можуть бути машинки, роботи, архітектурні конструкції, літачки тощо. Їхня величезна перевага в тому, що зібраний конструктор можна зберігати в якості досягнення дитини.

На сайті «АШАН» є можливість замовити вподобані пазли, які потім зможете забрати із найближчого до вас гіпермаркету, а завантаживши мобільний додаток, можна вчасно дізнаватися про найкращі ціни та акції.

Дата публікації: 27.02.2019 img Поділитися