Відпочинок Сім'я

Знаки Зодіаку і схильність до депресії

Рак часто впадає в депресію, Близнюки – майже ніколи, терези – легко з нею справляються…

Овен по своїй натурі – боєць, тому депресія для нього щось дивне і небачене. Рак, навпаки, не з чуток знає, що це. Лева депресія накриває тільки тоді, коли немає сонця. Для Діви депресія мало не друга робота. Ну а Стрільці взагалі жартують і сміються, навіть коли вони в глибокій депресії…

ОВЕН

Ви славитеся своїм оптимізмом і швидко забуваєте все погане, що трапляється в житті. Ви встаєте на ноги, збираєте волю в кулак і продовжуєте шлях навіть після найсильніших штормів і ураганів. Ніщо і ніхто не здатні зупинити вас або зламати! Ви не впустите депресію в своє життя легко і просто. Для цього необхідно щось надзвичайне, але і з цим – з часом успішно впораєтеся.

Якщо ви і впадаєте в стан депресії, то віддаєте перевагу «втопити» її в алкоголі, однак і це дуже швидко набридає. На ваш погляд, найкращий засіб від депресії – це вийти з депресії. І ви це вмієте, як ніхто інший. Овен борець за натурою і навряд чи дозволить будь-яким стражданням перемогти себе.

ТЕЛЕЦЬ

Ви твердо стоїте на землі, тому мало що може кардинально і надовго розладнати вас. Ви сильні, наполегливі і нікому не дозволяєте порушувати свою стабільність. Ви уникаєте ситуацій і людей, які викликають занепокоєння і можуть вибити грунт з-під ніг.

Проте легко впадаєте в депресію, якщо вас змушують вносити серйозні зміни в своє життя, тому що консервативні і недостатньо гнучкі. Як тільки ви відчуваєте, що йде грунт з-під ніг, впадаєте в стан важкої депресії. У такі моменти найкраще зробити паузу і відійти якнайдалі від людей, які вас турбують. Якщо все зайшло надто далеко, не виключено, що доведеться з ними попрощатися назавжди.

БЛИЗНЮКИ

Вам подобається рухатися, тусуватися, спілкуватися, тому у депресії – жодних шансів. Вона за вами просто не вженеться! Вроджені почуття гумору і смішливість, а також цікавість є найкращими ліками від смутку і рефлексій. Ви вмієте сміятися над собою і своїми страхами, як ніхто інший.

Однак, оскільки ви намагаєтеся все і всюди встигнути, нерідко забуваєте про власні потреби: пропускаєте сніданок і обід, вживаєте нездорову їжу і т.д. Такий спосіб життя не може не позначитися на здоров’ї. В першу чергу страждає нервова система, що може привести до депресії.

РАК

Ви – занадто чутливі, тому потребуєте на самоті час від часу, щоб залікувати рани в тиші і спокої. Іноді негатив накриває з головою. А оскільки ви досить закриті і тримайте все в собі, депресія – тут як тут. Тому рекомендується дуже уважно стежити за собою, щоб вчасно піти, коли відчуваєте, що не в змозі з усім впоратися.

Якщо ви цього не зробите, то депресія гарантована. Тому намагайтеся при першій-ліпшій можливості збігати на природу – це найкращі ліки для вас.

ЛЕВ

Кожен день для вас – це нова можливість для успіху і досягнень, але, коли цього не відбувається досить тривалий час – навіть Лев може впасти в депресію. Невдачі, помилки, промахи, – все це сприяє поганому настрою і самим похмурим думкам. А там і до депресії недалеко. Ви дуже метеочутливі, тому погано себе почуваєте взимку або в похмуру погоду. Справа в тому, що Лев не може жити без сонця. Ваш порятунок від депресії – це кілька сонячних днів або відпустка на морському березі жарким літом. Всього кілька днів – і депресії, наче й не було. Що більше сонця у вашому житті, то радісніше, впевненіше і чарівніше себе відчуваєте. Так що стережіться хмар і сірих днів – це ваші перші вороги.

ДІВА

Як можна впадати в депресію, коли у вас – купа проектів, завдань і роботи? На неї просто не повинно залишатися часу. Діва дійсно так зайнята, що не повинна б впадати в депресію. Однак саме багатозадачність і нескінченна робота викликають у неї тривожні думки і депресію. Ви повинні дбати не тільки про роботу і обов’язки, а й в першу чергу про себе. Втома – ось, що вас губить, викликає депресію. Так що намагайтеся не навантажувати себе занадто сильно, тому що рано чи пізно звалитесь без сил.

Не забувайте, що ви у себе одні, тому бережіть і плекайте. Як тільки відчуєте втому, відпочиньте. Не забувайте, що всю роботу все одно не переробиш, та й робота, як відомо, не вовк – в ліс не втече.

ТЕРЕЗИ

Ваша вроджена схильність до рівноваги і гармонії допомагає не впадати в крайнощі і досить легко балансувати між ними. Депресія для вас не в новинку, але, схоже, справляєтеся з будь-якій її формою набагато легше, ніж інші. Вам подобається балувати себе і інших, і ви завжди шукаєте позитивне і світле в будь-якій ситуації.

Коли дисгармонія і розбрати починають турбувати – краще відчуйте, щоб відновити сили і рівновага. Побалуйте себе чимось приємним або помилуйтеся чимось гарним, що робить вас щасливими.

СКОРПІОН

У глибині душі ви зневажаєте власну слабкість, як і слабкість інших людей. Ось чому завжди намагаєтеся бути сильними і справлятися з будь-якими завданнями, якими б нездійсненними вони не здавалися. Зовні ви завжди холодні і стримані, крім того – відмінно контролюєте себе. Правда, не завжди: коли вже надто дістануть – можете і «вкусити».

Усередині вас можуть бушувати бурі і урагани найсуперечливіших почуттів, але ніхто цього навіть не помічає. Однак якщо цей стан триватиме довго, ви можете впасти в депресію, про яку навіть не будете підозрювати. Тому намагайтеся попереджати подібні ситуації: балуйте себе приємними речами і заняттями, а також тримайтеся подалі від людей і ситуацій, які вас турбують.

СТРІЛЕЦЬ

Ви завжди активні, постійно в русі, тому якщо і можливі проблеми – то лише через надмірного оптимізму, а не через депресію. Нудьга і одноманітність – ось що вас виводить з себе і по-справжньому дратує. Намагайтеся з гумором ставитися до будь-якої ситуації і точно так же з неї виходити. Посміхайтеся якомога частіше – це ваше спасіння. Важливо займати себе чимось новим і незвіданим, що є найкращим профілактичним засобом від депресії. Розширюйте свій кругозір, подорожуйте, мрійте і домагайтеся поставлених цілей.

КОЗОРІГ

Ви дуже дисципліновані і відповідальні. І на роботі, і в родині – берете на себе більше обов’язків, ніж інші. Причому абсолютно добровільно і не зображуючи із себе жертву. Плюс до всього нерідко ви є батьком для своїх батьків. Постійна турбота і занадто багато зобов’язань – це гарантований стрес. А тривалий стрес може привести вас до депресії, особливо якщо навколо хаос і плутанина.

Щоб подолати це, вам необхідно більше бувати на природі і оточувати себе тваринами. Фізична робота, а також творчість – ось джерела енергії для того, щоб рухатися далі.

ВОДОЛІЙ

Ви занадто гостро реагуєте на стресові ситуації, особливо коли все йде не так, як – планували. Коли ви не можете вирішити якусь проблему, незважаючи на всі зусилля і старання, то просто йдіть в себе і ні з ким не розмовляєте. Депресія і психосоматичні захворювання часто є результатом нереалістичних очікувань і завищених вимог до себе.

Важливо вчасно відчути, що ваші «батарейки» сідають. Як тільки це трапляється, йдіть подалі від людей і ближче до природи. Свіже повітря і ласкавий вітер розвіють усі ваші важкі думки.

РИБИ

Ви дуже емоційно реагуєте на ситуацію, на які інші люди навіть не звернули б уваги. При цьому без будь-яких міркувань і здорової логіки. Ось чому часто стаєте жертвою депресії, яка наздоганяє кожного разу, коли руйнуються мрії і надії.

Ви можете провести роки в стані апатії, без будь-якого бажання рухатися або йти вперед. Дуже важливо не залишатися на самоті в моменти, коли вам важко. Підбирайте таких друзів, які будуть підтримувати вас і надихати. Робіть те, що любите і не зачиняйтеся будинку, це ваше спасіння від депресії.

Джерело

Дата публікації: 06.07.2021 img Поділитися