У Кріштіану Роналду запитали: “Чому ти досі живеш з мамою?”

Журналіст запитав у Кріштіану Роналду, чому його мама досі з ним живе? Чому не купить їй будинок? Відповідь вразила усіх. Такого від успішного чоловіка ніхто не чекав почути...
У Кріштіану Роналду дуже сильний зв’язок із мамою. Вона скрізь їздить з ним на футбольні матчі, супроводжує на світських заходах і навіть живе в його домі!
Якось журналіст запитав у Кріштіану Роналду: “Чому твоя мама досі живе з тобою? Чому б тобі не побудувати або не купити їй будинок?”
Відповідь була вражаючою. Ніхто не сподівався таке почути. Кріштіану сказав: “Моя мати виростила мене і присвятила своє життя мені. Вона лягала спати голодна, тільки щоб дати мені їсти. У нас взагалі не було грошей. Вона працювала 7 днів і ночей на тиждень, щоб купити моє перше взуття, щоб я міг стати футболістом. Весь мій успіх присвячується, і тільки їй я усім завдячую. Поки вона живе, вона завжди буде поруч зі мною, у неї є все, що я можу дати. Вона мій прихисток і мій найбільший подарунок”.
Дитинство у Кріштіану минуло у злиднях. Він був четвертою і наймолодшою дитиною у незаможній латиноамериканській сім’ї. Його батько перебивався на різних роботах та багато пив. Ним опікувалася мама. Вона влаштувалася прибиральницею до школи, де навчався хлопчик, щоб стежити за його успішністю. Вчитися він не хотів – марив тільки футболом.
У 8 років батько відвів сина до дитячої футбольної команди, де сам на той час працював адміністратором. Вже за 2 роки хлопчик отримав свій перший контракт. Через пристрасть до алкоголю та ураження печінки батько невдовзі помер. Мама залишилася Роналду найближчою людиною. Відтоді вона завжди поряд із сином. І досі Роналду цінує те, що мамі довелося пережити заради нього, яких зусиль вона доклала, щоб мрія сина стати успішним футболістом здійснилася.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook