Той, хто ніколи не попросить вас змінитися заради нього, любить вас

Якщо хтось просить вас змінити свою особистість заради нього, він не любить вас зараз і не полюбить в майбутньому. Що б ви не робили ...

Ніхто не говорить, що десь у світі є людина, призначена небесами спеціально для вас. Але варто пам’ятати, що ви заслуговуєте більшого, ніж миритися з відносинами, в яких людина нездатна любити вас такими, якими ви є. Запевняю, з тим, хто просить вас змінитися заради нього, ви ніколи не будете щасливі, що б ви собі не говорили.

Дуже легко намагатися переконати себе в зворотному, вважаючи, що його бажання змінити вас можна зрозуміти, адже всередині кожного з нас живе інстинктивне бажання любити і бути коханими. Це у нас в крові і є частиною нашого механізму емоційного виживання. Коли ми стикаємося з найменшим натяком на любов, ми відразу ж за неї чіпляємося. Ми звикли думати, що любов – це рідкісний і цінний дар в нашому досить роз’єднаному світі.

Іноді ми настільки спантеличені любов’ю, настільки боїмося втратити її або взагалі ніколи не знайти, що втрачаємо свою здатність мислити раціонально. 

Ми приймаємо істини, яких в звичайних обставинах б не прийняли, і шукаємо виправдання для людей, які погано до нас ставляться або постійно розбивають нам серце, тому що вважаємо, що нам потрібно переконати себе, що краще ми вже нічого не знайдемо. Замість того, щоб стояти на своєму і любити себе досить сильно, щоб вчасно піти, ми поливаємо насіння, посіяне всередині нас людиною, який змусив повірити, що нас ніхто не полюбить такими, якими ми є. Що ми повинні змінитися, якщо сподіваємося на те, що наша так звана «справжня любов» буде щасливою.

Справжня любов – смілива, чиста, щира – не вимагає від людини змінитися заради іншої людини. 

Навпаки, любов означає, що ми приймаємо кожну частинку своєї другої половинки. Любити означає приймати її недоліки і дратівливі звички, тому що вони є такою ж частинкою їх, як і речі, які ми всі так відчайдушно любимо – почуття гумору, розум, доброта, впевненість і все те, що нас притягує. Ось що таке справжня глибока любов.

А все, що намагається видати себе за любов, не має з нею нічого спільного. Той, хто просить вас змінити щось в собі заради нього, навіть якщо це прохання замаскована під «турботу», не любить вас зараз і не полюбить в майбутньому. Що б ви не робили. Він любить не вас, а ідею. Особистість, яку він має намір створити з найбільш відповідних йому частинок вашої особистості.

Якщо десь там і є «відповідний» для вас людина, ви ніколи не почуєте від нього прохання змінитися. Він може відчувати вас, спонукати робити речі, які ви б ніколи не ризикнули зробити, тому що вірить в вас. Але чи не стане просити вас поміняти те, що робить вас справжніми.

Він буде любити вас, а не вашу ідеальну версію. 

Він буде дивитися на ваші вади і бачити в них шлях ще сильніше зблизитися з вами. Він буде бачити можливості вивести цю вашу близькість на більш глибокий рівень. Він буде любити вас сміливо, чисто і щиро. Тому що по-іншому він просто не вміє.

Джерело

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook