Таємний Санта або Миколай: що подарувати на Новий рік колегам

В кого ще не новорічний настрій? Кого не накрило хвилею підготовки до зимових свят? Хто ще й не починав думати про подарунки рідним та близьким, бо немає відчуття Нового року? Давайте разом створювати собі настрій та готуватись до свята! А ось кілька порад, що можна подарувати на Новий рік колегам. Обов’язково збережіть!

Акція «Таємний Санта» була започаткована у США. Головна її мета – таємно зробити подарунок тому, хто на нього не чекає. Зазвичай вручають ці дарунки напередодні або ж у день Різдва. Проте «Таємний Санта» з роками став настільки популярним, що акцію почали проводити у компаніях, на роботі та просто серед родичів, друзів, знайомих. 

Суть така. Немов лотерейний білет, ви обираєте людину, якій щось даруватимете, проте вона не має знати, що сюрприз саме від вас. За традицією американців, «Таємний Санта» приходить саме до тих, хто не має змоги отримати подарунок на Різдво. Згодом її осучаснили – і таким чином колеги почали вітати один одного із Новим роком, а також з’явилася можливість привітати тих, у кого не вистачає ресурсів (матеріальних, моральних, фізичних) святкувати.

До України ця акція прийшла не так і давно. Проте стала популярною за останні п’ять років. В нас це часто називають “таємний Миколай” і роздають подарунки 19 грудня – у День святого Миколая.

І ось тут постає питання: Що ж таке подарувати? Щоб і корисно, і не тривіально, та ще й вписатись в бюджет.

Насправді, варіантів з подарунками дуже багато. Починаючи від улюблених цукерок – закінчуючи квитками в кіно. Головне – не поспішати і добре пошукати.

Чашка

Мабуть, один із найбільш популярних подарунків – це чашка. Вони часто б’ються, губляться на офісній кухні чи при переїзді з однієї квартири на іншу та й асортимент в магазинах вражає. Одним словом, в господарстві знадобиться. А якщо ваш приятель ще й полюбляє пити чай чи каву, то нове горнятко чи пакунок чаю буде доречним подарунком.

Горщик із зеленню

Для гурманів та садоводів-любителів варто придбати горщик зі свіжим базиліком, руколою чи іншою зеленню. І для приготування різних страв підійде, та й як частинка весни на підвіконні у зимову негоду буде доречним.

Натуральні смаколики

Ну і якщо вже зайшла мову про їжу, то зараз великий вибір смаколиків від українських виробників: варення, джеми, печиво чи пряники, зефір, мед, різноманітні соуси або навіть закваски для приготування сирів в домашніх умовах. Скажете, що це дивний подарунок і він нічим не відрізняється від банки джему із супермаркету? Як на мене, то зовсім ні. Як правило, це невеличкі домашні виробництва, де використовуються натуральні продукти і господарі відповідають за якість. А ще велика увага приділяється зовнішньому вигляду. Тому це смачно, корисно та гарно.

Записник

Ще один розповсюджений подарунок – це записник. Зараз їх дуже багато: з найбільш оригінальними обкладинками, різноманітною інформацією на сторінках, стандартні за розміром та кишенькові. В них одразу хочеться записати купу планів та важливих справ, нових ідей. Навіть можна замовити іменний записник ручної роботи. Також такий подарунок можна доповнити ручкою, олівцем, закладкою чи будь-якою канцелярською дрібничкою.

Ігри та розмальовки для дорослих

А ще зверніть увагу на рамки для фото, аксесуари для телефона чи планшета, розмальовки для дорослих, прикраси hand made, ігри в дорогу та просто листівки, зроблені своїми руками.

Звісно, всім догодити важко, навіть Санта не всесильний. І книжка з рецептами пирогів може зовсім не знадобитись. А листівка, яку ви з натхненням клеїли цілий вечір, буде припадати пилом під купою інших паперів.

Але ж найцікавіше – це придумати подарунок, втілити свій задум, все гарненько запакувати та чекати на фідбек. 

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook