Відпочинок Сім'я

Що подарувати: як вибрати подарунок за знаком Зодіаку

Що подарувати на День народження, іменини, 14 лютого, 8 Березня, професійне чи інше свято? Як вибрати вдалий подарунок і догодити людині? Підкаже її знак Зодіаку!

ОВЕН не буде приховувати свою думку, якщо подарунок йому не сподобається.Тож обираючи презент, будьте впевнені на 100% в його якості та стильності. А ще краще, якщо ви не знаєте, що подарувати Овну, оберіть для нього практичну і надійну річ, яку він з’їсть, вип’є або точно буде користуватися..

ТІЛЕЦЬ буде радий будь-якому прояву уваги. І дуже ймовірно, що скаже, що саме про ваш подарунок мріяв все життя, буде захоплюватися вами і вашим почуттям смаку. Але не забувайте, що для Тельця важливо, щоб ця річ була корисною.

БЛИЗНЮКИ, наче малі діти, радіють різним дрібничкам. Тому краще подарувати їм не один великий і дорогий, а багато невеличких подарунків. Нехай вони будуть навіть дуже маленькі, загорніть всі окремо. От побачите, як радітимуть Близнюки!

РАКОВІ головне не сам подарунок, а антураж, ексклюзивність та ідея самого презенту. Люди цього знаку найбільше з-поміж усіх оцінять щось ручної роботи, ексклюзивне. А ще краще – доповніть подарунок неповторною ідею, історією, легендою. Доведеться не просто купити, а поміркувати!

ЛЕВ У не підходить просто подарунок. Він має обов’язково бути солідним. І мова не тільки про розмір та ціну. Гарно запакуйте, додайте листівку, підготуйте особливе вітальне слово – нехай усе буде урочисто!

ДІВА оцінить бренд! Нехай це буде дрібничка, але трендова і брендова! Повірте, Діва оцінить такий подарунок на найвищому рівні!

ТЕРЕЗИ оцінять подарунок витончений і вишуканий. Відмовтеся від кричущих і яскравих речей. Це має бути щось чудової якості і з гарною репутацією.

СКОРПІОНАМ даруйте щось особливе, що може зворушити їх до сліз. Такий подарунок найбільше припаде до душі і запам’ятається.

СТРІЛЬЦІ – веселі і життєлюбні. Тому обирайте подарунок з гумором. Якщо він викличе сміх та море емоцій – вам будуть дуже вдячні. Це не обов’язково має бути щось дороге, важливо – як ви це подарували. Порадійте разом!

КОЗОРІГ – людина, з якою варто дотримуватися дистанції. Якщо у вас близькі стосунки, тоді і подарунок повинен бути формальним, але необхідним і правильним. Козороги не оцінять дрібничок: якщо це книга – то вона повинна відповідати інтересам, якщо це рамка для фото – то вона повинна вписуватися в інтер’єр.

ВОДОЛІЇ оцінять будь-які прояви доброзичливості, дружби і тепла. Якщо ваш подарунок буде обраний від душі – то Водолій з ним не буде розлучатися! А ще буде чудово, якщо подарунок буде незвичайним і цікавим.

РИБИ – подаруйте їм мрію! Ціна подарунка не має значення. Пам’ятайте про те, які захоплення у вашої Риби і ви принесете їй справжню радість і задоволення. Риби – найбільш творчі натури і часто зовсім непрактичні. Даруйте їм веселощі, творчість.

 

Дата публікації: 16.12.2021 img Поділитися