12 подарунків, які запам’ятаються дітям на все життя

 1. Віра у сили дитини і похвала. Це дуже важливо – знати, що найближча людина у тебе вірить. Давайте дитині це зрозуміти – і це буде запорукою її успіху в майбутньому. Пам’ятайте, що найкращий стимул – похвала.
 2. Любов у всіх її проявах. Обіймайте, цілуйте, говоріть, що любите попри все! Навіть якщо ваша дитина неслухняна або давно виросла!
 3. Сімейна вечеря і подорожі – це чудовий ритуал, завдяки якому дитина почувається у безпеці і затишку. Це родинне єднання дитина запам’ятовує на все життя і потім передасть своїм дітям.
 4. Свій час – це найцінніший подарунок, який можуть зробити батьки своїй дитині. Знаходьте час для дитини кожного дня не тільки для того, щоб запитати “як справи”.
 5. Увага. Ще одна річ, якої постійно не вистачає дітям.
 6. Уміння цінувати. Навчіть дитину цінувати те, що у неї є, дякувати за це, але завжди прагнути більшого.
 7. Уміння ухвалювати рішення. Стимулюйте до самостійності, навчіть брати на себе відповідальність за наслідки своїх дій, покажіть це на своєму прикладі.
 8. Рамки і свобода. Обмеження допомагають структурувати світ та уникати небажаних помилок. Але заборон має бути мінімум. Давайте дитині можливість вибирати, самостійно ухвалювати рішення, діяти і вчитися на власних помилках.
 9. Любов до творчості. Створіть для дитини такі умови, в яких вона могла би творити досхочу. Самі захоплюйтеся і творіть з дитиною. Це вчить бачити прекрасне навколо себе, радіти життю, знаходити виходи з нестандартних ситуацій, бути креативним і нестандартно мислити.
 10. Щедрість. Покажіть на особистому прикладі, що таке щедрість, як ділитися, і навчіть отримувати задоволення від власної щедрості.
 11. Правда і справедливість. Будьте чесними з дітьми. Таким чином ви навчите їх бути чесними. Крім того, ви продемонструєте їм, що вам можна довіряти, що з вами вони в безпеці.
 12. Оптимізм. Це те, що допомагає ніколи не опускати рук, досягати успіхів і змінювати світ на краще.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook