Сім'я Секрет успіху

Один психолог розповів про техніку для зміцнення сім’ї. І вона дійсно працює!

Один психолог поділився чудовою технікою, яка допомагає зміцнити сім’ю, повернути та зберегти кохання і ніжність у парі. Техніка зовсім проста, але дає дивовижні результати.  Спробуйте, уже за тиждень ваше подружнє життя зміниться!

Психологиня Юлія Мазур поділилася чудовою технікою, яка допомагає зміцнити сім’ю, зберегти кохання і ніжність у парі. Вона зовсім проста, але дає дивовижні результати.

Ця техніка називається “Не проходь повз”. Її суть полягає в тому, що ви не проходите мимо один одного без дотиків, обіймів або ласкавого слова.

Наприклад, заходите на кухню, бачите кохану дружину, не проходьте повз, обійміть її і скажіть який вона має чудовий вигляд. Точно так само для жінок: проходите повз чоловіка, який працює за комп’ютером, поцілуйте його і обійміть.

Спочатку це може здатися занадто “нудотно”, і виникає питання, навіщо все це? Але ці звички і тактильний контакт прекрасно працюють на користь зближення, покращення стосунків.

На цю техніку не потрібно багато часу і уваги, достатньо всього кілька секунд, головне приділити увагу і не проходити повз. А можна навіть спеціально кожну годину підходити один до одного, що б обійняти або поцілувати, просто так, без приводу.

Ця практика не вимагає якісь особливих сил і часу, але завдяки їй, між вами виникнуть особливі, ніжні і теплі стосунки. А якщо вони і так теплі, то стануть ще міцнішими і теплішими. І звичайно ж в таких сім’ях панує любов і взаєморозуміння, а конфлікти і сварки виникають набагато рідше.

Я знаю стільки пар, які так потребують цього, самі того не підозрюючи.

І, до речі, в занедбаному варіанті така техніка так само працює, тільки «навпаки». Люди не проходять повз один одного без чергового докору або шпильки. Так буває, коли образи і роздратованість в парі накопичилися в занадто великій кількості. Якщо так, було б здорово опрацювати ці моменти з психологом.

Ось як про цю техніку відгукнулася одна клієнтка: “Я почала виконувати техніку першою, було дуже дивно, оскільки до цього, ми з чоловіком рідко обіймали один одного в повсякденному житті, я вже мовчу про поцілунки без приводу. Ми були наскільки зайняті побутом і сірими буднями, що просто перестали посміхатися один одному. Чоловік був здивований моєю поведінкою і я розповіла йому про цю техніку. ми обидва вирішили спробувати. Зараз ми стали ближчі як фізично, так і емоційно. я відчуваю його турботу, увагу і любов більше ніж раніше. Здавалося б, таке просте рішення, обіймати і торкатися один до одного частіше, настільки зміцнили теплоту почуттів між нами. Навіть наша дочка помітила зміни. і, до речі, повз дочки я тепер теж не проходжу просто так”.

Дата публікації: 20.10.2021 img Поділитися