матір з новоронародженою дитиною Діти Здоров'я та краса

ЕКЗ безплатно? Так! Лелека вже в дорозі

Є сім’ї, які не можуть вважати себе щасливими без дітей. З діагнозом «безпліддя» вони проходять довгий шлях до усвідомлення, що допомогти їм може лише ЕКЗ. Але це усвідомлення — не єдине, що потрібно, адже не секрет, що штучне запліднення коштує дорого.

Є сім’ї, які не можуть вважати себе щасливими без дітей. З діагнозом «безпліддя» вони проходять довгий шлях до усвідомлення, що допомогти їм може лише ЕКЗ. Але це усвідомлення — не єдине, що потрібно, адже не секрет, що штучне запліднення коштує дорого. Щоб дозволити собі таке лікування, багатьом парам доводиться збирати гроші кілька років. Здоров’я за ці роки не покращується, а сильно затягнувши, й зовсім можна проґавити свій шанс. Чудове рішення пропонує центр репродуктивного здоров’я «Мати та дитина»: щорічний розіграш безплатного ЕКЗ!

#лелекаприлетить

Розіграш безплатних програм ЕКЗ — не нововведення, а традиція. Мережа клінік «Мати та дитина» проводить їх уже понад три роки. Тепло та радісно усвідомлювати, що завдяки цій соціальній акції кілька сімей стали щасливими батьками здорових малюків. Історії цих сімей різні, але всі дуже зворушливі, й всі вони були б зовсім іншими, якби не брали участь в акції. Якщо ви — саме та пара, яка мріє про дитину, але поки не може собі дозволити дорогу програму, чому б не спробувати щастя і не покликати до себе лелеку? Можливо, #лелекаприлетит саме до вас.

Як взяти участь у розіграші? Простіше простого. Надішліть запит до клініки через онлайн-форму на сайті https://mdclinics.com.ua/ua/news/ivf-gift/. Отримайте анкету та заповніть її. Тоді залишається покластися на долю та чекати.

лелека

Підводні камені участі в програмі #лелекаприлетить

Їх немає. Немає ніякої каверзи, є лише невеликий елемент гри та великий елемент везіння в можливості безплатно отримати найдорожче, що може бути. Є несправедливість у тому, що одним парам доводиться сплачувати величезні суми за те, що іншим надається безплатно. Мережа клінік «Мати та дитина» усвідомлює цю несправедливість. На жаль, ми не маємо можливості допомогти безплатно всім, хто хотів би зробити ЕКЗ. Але ми маємо можливість допомогти хоча б кільком людям один раз на рік, і ми цю можливість не втрачаємо.

Чому репродуктивний центр «Мати та дитина»?

Тому що ми — найкращі. Завдяки центру «Мати та дитина» на світ уже з’явилося населення невеликого міста, понад 11 000 дітей. У кожного з них двоє батьків, тому множте цю цифру на три: понад 33 0000 — стільком людям ми допомогли. Насправді ми допомогли набагато більшій кількості людей, адже зустріч лелек (ведення вагітності, пологи, лікування всіх видів безпліддя) хоч і головна, але не єдина наша спеціалізація. Інші напрями: гінекологія, андрологія, абдомінальна хірургія, пренатальна та генетична діагностика.

Познайомимося ближче:

  • «Мати та дитина» — це європейський медичний центр, клініки якого працюють у великих містах України понад 15 років.
  • Всі лікарі нашого центру є фахівцями своєї справи, мають вищу кваліфікацію та багато років досвіду у своїй спеціальності. Вони ніколи не зупиняються на досягнутому, постійно підвищують свій кваліфікаційний рівень, стежать за всіма новинками та відкриттями у своїй галузі, беруть участь у міжнародному обміні досвідом. Багато з них є членами Європейського товариства репродукції та ембріології людини (ESHRE), більшість перебувають в Українській асоціації репродуктивної медицини (УАРМ).
  • Репродуктивний центр «Мати та дитина» проводить політику суворої конфіденційності.
  • Ми знаємо, що психоемоційний стан впливає на репродуктивне здоров’я. У наших клініках пацієнти зустрічають лише тепло, доброзичливість та професіоналізм.

Ми не сумніваємося, що #лелекаприлетит до наших пацієнтів, і зробимо для цього все!

Дата публікації: 30.06.2022 img Поділитися