Овоч-цілитель: лікуємося гарбузом

Дуже важко знайти такий плід, який за своїми корисними властивостями буде перевершувати гарбуз. Його справедливо можна вважати унікальним продуктом. Потоваришуйте з гарбузом, і він обов’язково віддячить вам здоров’ям.

У гарбузі 5-6% цукру, є крохмаль, каротин, вітаміни C, E, B1, B2, і PP, клітковина, пектинові речовини, органічні кислоти, солі кальцію, заліза, магнію, фосфору, а також різні мікро- і макроелементи.

Особливо корисний цей плід літнім людям, і чим старша людина, тим більше. Приносить вона користь і зовсім маленьким дітям, так як в ній є легко засвоюваний вітамін D, що забезпечує нормальний ріст і розвиток кісток, попереджає рахіт і остеопороз, тому м’якоть гарбуза в суміші з м’якоттю моркви дуже корисна малюкам. Дітям старшим, а також дорослим, щоб очистити жовчні шляхи, а також позбутися від лямблій, треба вранці натщесерце з’їсти 300 г сирих, очищених від лушпиння і зеленої плівки гарбузового насіння. Через 2 години прийняти проносне. Таким чином можна і з ожирінням впоратися.

А ось цинк, що міститься в насінні гарбуза, перешкоджає розростанню сполучної тканини передміхурової залози і усуває її запалення. Тому гарбузове насіння дуже корисне чоловікам, які страждають від аденоми і простатиту. Їм, щоб поліпшити стан здоров’я, треба щодня протягом 2 місяців з’їдати вранці натщесерце по 50-60 висушених і очищених від лушпиння насінин гарбуза. Радять їсти насіння і підліткам, страждаючим від вугрової висипки. Завдяки цинку, що міститься в них, їх шкіра очиститься.

Справжня міні-аптека помаранчева м’якоть гарбуза! У ній багато бета-каротину, який в організмі під впливом харчових соків перетворюється на вітамін А (ретинол). Він сприяє нормалізації обміну речовин, росту нових клітин, правильному формуванню зубів і кісток, добре діє на шкіру, слизові і покращує зір. Допоможе м’якоть гарбуза і тим, хто страждає від невизначеного болю в шлунку, а також запорів. Ще її потрібно їсти для покращення роботи жовчного міхура, усунення запалення в товстому кишечнику і нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту.

Вживають м’якоть гарбуза сирою, не більше ніж по 100 г в день. Щоб підвищити імунітет і тим самим значно зміцнити здоров’я, радимо всім приготувати, а потім вживати цілющий бальзам. Треба в чистому, без цвілі або якихось ушкоджень середніх розмірів гарбузі зрізати під кутом до центру верхівку з хвостиком, ретельно вичистити плід всередині від вмісту і залишити на деякий час трохи просохнути. Насіннячко очистити і теж просушити.

Після цього залити всередину вичищеною гарбуза по 100 мл вина «Кагор» і якісної горілки, засипати все просушене насіння, трохи чорного перцю і гвоздики (спеції), закрити зрізаною верхівкою і залишити на 7 днів в прохолодному місці, але не на морозі і не в холодильнику. Після цього вміст плода процідити, розлити по скляних пляшках і поставити їх на зберігання в холодильник. Приймати бальзам і дорослим, і дітям по 20 мл вранці натщесерце до його закінчення. Бажано вживати його кожні півроку.

Перед застосуванням будь-яких засобів народної медицини порадьтеся з лікарем!

Джерело

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook