“Сімейний порадник” відтепер має і онлайн-видання

Йдучи «в ногу з часом», враховуючи численні прохання читачів та з нагоди п’ятирічного ювілею «Сімейний порадник» запустив онлайн-видання

Холдинг «CID MEDIA GROUP» запустив онлайн-видання «Сімейний порадник»

Улюблений багатьма читачами журнал «Сімейний порадник» відтепер став ще більш доступним.

Йдучи «в ногу з часом», враховуючи численні прохання читачів та з нагоди п’ятирічного ювілею (а перший номер видання вийшов саме 1 лютого 2012 року), медіа-холдинг «СІД МЕДІА ГРУП» презентує інтернет-сторінку poradnyk.simya.com.ua.

«Сайт «Сімейний порадник» – це не просто інтернет-версія друкованого журналу, а повноцінне видання, яке відповідає сучасним читацьким запитам. Крім того, ця ніша в Україні є перенасичена російськомовним контентом, натомість конкуренція серед подібних ЗМІ українською мовою слабка і ми маємо що сказати», – розповів про стартап шеф-редактор медіа-холдингу Ігор Денисевич.

У новому виданні ви зможете прочитати поради на всі випадки життя: консультації лікарів і рецепти народних цілителів, рекомендації фахових агрономів і квітникарів та досвід господарів-аматорів, майстер-класи з ландшафтного дизайну і хенд-мейду.

На сайті легко знайти рецепти вишуканих страв, кулінарні хіти господинь, а також підказки для домашнього «салону краси».
Зберіг журнал і улюблену багатьма рубрику «Сім’я», на сторінках якої можна буде прочитати секрети виховання дітей, побудови міцних стосунків, або просто для душі почитати драматичні життєві історії.

Цікаво, корисно, по-домашньому — тепер завжди і усюди з Вами!
Приєднуйтеся до офіційних сторінок «Сімейного порадника» у соцмережах Facebook і Вконтакте.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook