Діти Сім'я

Обіймайте дітей частіше. Від цього вони розумніші

Якщо ви часто обіймаєте своїх дітей – не стримуйте себе і продовжуйте в тому ж дусі. Ваша дитина буде не лише вдячна, але й значно розумніша за своїх однолітків.

Нові дослідження показують, що фізичний контакт з дітьми в період їх розвитку має значення набагато більше, ніж ми вважали раніше.

Опитування, яке провели в Національній дитячій лікарні Огайо, показало: що більше ви обіймаєте своїх дітей, то краще вони розвиваються і стають розумнішими. 125 дітей, як доношених, так і недоношених, стали учасниками дослідження, метою якого було визначення впливу, який на них справляє фізичний контакт.

Згідно з результатами, діти, які більше прив’язані до матусі або до працівників лікарні, демонструють більш активну реакцію мозку.

Дослідниця, доктор Наталі Метр розповіла, це свідчить, що такі звичайні речі, як дотик або хитання малюка на руках, мають дуже велике значення в розумовому розвитку дитини.

«Ми переконалися в тому, що недоношеним малюкам просто обов’язково потрібно мати позитивний, турботливий фізичний контакт, схожий з ніжними материнськими дотиками, які вони відчували протягом всього періоду, коли перебували в утробі своєї матусі», – каже вона.

Фізична прихильність життєво важлива для розвитку мозку. З цієї причини, обіймайте свою дитину якомога частіше!

Джерело

Дата публікації: 02.12.2019 img Поділитися