Здоров'я та краса Сам собі лікар

Сім причин щодня з’їдати по одному ківі

Як часто ви їсте ківі? І даремно! Візьміть за звичку їсти ківі щодня – і ви оздоровите весь організм і навіть виглядатимете молодше!

По-перше, запам’ятайте, що ківі не фрукт, а ягода. І вона дуже корисна для всього організму.

  1. Ківі містить у 2 рази більше вітаміну С, ніж апельсини. І для задоволення добової потреби організму у вітаміні С достатньо з’їсти один ківі середнього розміру – і застуди вам будуть не страшні!
  2. Якщо з’їсти 1 ківі через 40 хвилин після їди, ви покращите травлення та позбудетеся відчуття тяжкості у животі. А ще сприятиме зменшенню ваги.
  3. Дуже корисно їсти ківі вагітнім, адже цей плід містить багато фолієвої кислоти, що необхідна для нормального внутрішньоутробного розвитку малюка.
  4. Ківі допомагає краще і швидше засинати. З’їжте один плід перед сом – і будете спати як немовля.
  5. Включіть ківі у раціон – і незабаром ви помітите, як помолодшала ваша шкіра. Річ у тім, що ця ягода сприяє виробленню власного колагену в організмі.
  6. Подбайте про здоров’я серця свого і ваших близьких – щодня давайте їм по одному ківі. Воно містить дуже багато калію, який необхідний для надійної роботи серцевого м’яза і зміцнення судин, а також нормалізації тиску.
  7. Ківі містить багато антиоксидантів, які роблять кришталик ока більш стійким до згубного впливу ультрафіолету, тютюнового диму і забрудненого повітря.
Дата публікації: 02.02.2021 img Поділитися