Кухня Рецепти

Шоколадна глянцева глазур для покриття тортів та мусових десертів, а також красивих патьоків. Детальний рецепт від господині

Дотримуйтеся цього перевіреного рецепту – і у вас вийде ідеальна дзеркальна глазур з першого разу! Нею можна робити красиві патьоки на торті. При нарізанні торта така глазур не липне до ножа і має вишуканий блиск!

27.08.2019 15:56

Шоколадна дзеркальна глазур

200 г цукру, 65 г води, 65 г какао, 130 г жирних вершків (від 30%, не рослинних; можна замінити на сепараторну сметану), 12 г желатину (я беру “Мрія” швидкорозчинний), 70 г води
(для замочування желатину).

Желатин замочити у 70 мл води. Зварити сироп з цукру і 65 г води (до 2-3 хв), додати какао і ще проварити хвилину, процідити. Вершки нагріти до кипіняння, але не кип’ятити, остудити до 60 ОС і розчинити в них желатин. Тоді додати до шоколадного сиропу і все збити блендером і ще раз процідити, щоб не було бульбашок. Перелити в контейнер і накрити плівкою в контакт. Залишити в холодильнику на 12 год. Розігрівати в мікрохвильовці по 20 с і перемішувати. Робоча температура глазурі має бути 29–30 ОС. Поставити торт на решітку. Виливати голзур треба на заморожений торт з ідеальною поверхнею (тоді глазур зразу застигає; можна лити і на добре охолоджений, але з максимально рівною поверхню). Крем під глазур може бути будь-який, головне – щоб торт був заморожений.

Виливати глазур круговими рухами від центру. Глазур сама стече. Залишки зібрати і можна використати повторно. Після покриття поставити торт на години дві у холодильник, щоб відтанув. Ця глазур добра тим що можна зібрати залишки і зберігати в контейнері в холодильнику до наступного разу. Залишається лише розігріти і процідити.

Рецептом і фото поділилася Оксана Мельничук. Замовити десерти у цієї господині можна за тел. 0973446974