Здоров'я та краса Краса

Щоб у 55 виглядати на 35, потрібно кожен день їсти це по 1 ложці

Щоб виглядати набагато молодше свого віку, достатньо просто пити по 1 ложці на день дуже смачної суміші.

Хочете дізнатися рецепт чудового засобу, який продовжить молодість? Рецепт перевірений багатьма жінками і зібрав тисячі захоплених коментарів! Достатньо пити по 1 ложці в день дуже смачної суміші і молодіти з кожним днем.

Ефект приголомшливий! Якщо вживати регулярно (2 рази на рік, курсами), то в 45 можна виглядати на 30 і загальний тонус організму теж буде відповідати цим параметрам. І ще: у перервах пийте чай з коренем імбиру, хоча б один раз в день.

Один курс — це поки не використаєте весь засіб. Для його приготування потрібно змішати 100 мл лимонного соку, 200 г меду, 50 мл оливкової олії. Пити по ложці 3 рази на день перед їжею, десь за 15 — 20 хвилин.

Після того як з’їсте всю суміш, робите перерву приблизно на пів року. У цей час потрібно пити чай з імбиром.

Готувати його треба за таким рецептом: 0,5 чайної ложки натертого імбиру залити 200 г окропу, додати лимон за смаком. Можна пити з сухофруктами або мармеладом, рахат-лукумом, АЛЕ підсолоджувати ЦУКРОМ ЧАЙ НЕ МОЖНА!

Згодом, як звикнете, дозу імбиру можна збільшити до 1 ч. ложки. Зазвичай еліксир приймають в березні і жовтні-листопаді.

Це допоможе вам відновити здоров’я і молодість! Ви самі побачите, як стали краще виглядати, з’явилася бадьорість і бажання працювати!

Дата публікації: 03.10.2018 img Поділитися