Що потрібно знати про Вітамін С

Вітамін С потрібен нашому організму і нашій шкірі, щоб почуватися здоровими і виглядати сяючими. Вітамін С досить легко  інтегрувати у свій режим щоденного догляду за шкірою.

Якщо говорити про догляд за шкірою обличчя, Вітамін С є дуже затребуваним продуктом. Він характеризується багатьма позитивними властивостями для шкіри.

Як вітамін С впливає на шкіру

Вітамін С є антиоксидантом, а це означає, що бореться зі шкідливими вільними радикалами (токсинами), які потрапляють на шкіру із зовнішніх джерел, таких як забруднене повітря, або зсередини організму внаслідок, наприклад, метаболізму.

Вітамін С https://medik8.ua/catalog/vitamin-c відомий своєю здатністю стимулювати вироблення колагену. Колаген — це білок, який допомагає зберегти шкіру пружною та молодою. Тонкі лінії та зморшки, включаючи ніжну шкіру навколо очей, здаються менш помітними, а шкіра виглядає підтягнутою. Крім того, вітамін С надає шкірі обличчя більше сяйва. Активний інгредієнт робить тон шкіри більш рівним і сяючим, а також покращує структуру шкіри обличчя.

Вітамін С також може допомогти захистити шкіру від шкідливого впливу ультрафіолетових променів у поєднанні з сонцезахисним кремом широкого спектру дії. Він  може зменшити появу темних плям, блокуючи вироблення пігменту в нашій шкірі.

Крім того, місцеве застосування вітаміну С може допомогти при акне завдяки його протизапальним властивостям, які допомагають контролювати вироблення шкірного сала в шкірі.

Які засоби з вітамін це вибрати

  1. Крем з вітаміном С для щоденного догляду за шкірою захищає шкіру від зовнішніх впливів і зменшує ознаки старіння.
  2. Сироватка з вітаміном С  підходить для глибокого та особливо інтенсивного догляду на додаток до вашого зволожувального крему.
  3. Крем для шкіри навколо очей з вітаміном С доглядає за чутливою шкірою навколо очей, зменшує зморшки та тонкі лінії, а також надає більше сяйва для протидії темним колам.

У якій концентрації слід купувати вітамін С?

Як і у випадку майже з кожним продуктом для догляду за шкірою, концентрація має вирішальне значення. У всіх людей різний тип шкіри, і тому переносимість косметичних засобів сильно варіюється. Щоб перевірити, чи чутливо ми реагуємо на продукт, слід спочатку спробувати його в меншій концентрації.

У випадку продуктів з вітаміном С слід починати з найменшої концентрації. Якщо під час вживання не виникає жодних симптомів, концентрацію можна збільшити.

Вітамін С потрібен нашому організму і нашій шкірі, щоб почуватися здоровими і виглядати сяючими. Вітамін С досить легко  інтегрувати у свій режим щоденного догляду за шкірою. Головне — знайти правильну форму та концентрацію для свого типу шкіри. Незалежно від того, чи у вас вразлива, зріла або нормальна шкіра – кожен тип шкіри може отримати вигоду з багатьох переваг цього універсального засобу.

 

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook