Сім'я Стосунки

Свято наближається: що подарувати коханому чоловіку?

Ви нещодавно познайомилися? Давно зустрічаєтеся? Чекаєте на освідчення? Або ж навпаки хочете розлучитися? У кожному разі чоловіку треба дарувати інакший подарунок. Є і дорогі, і досить бюджетні варіанти.

Що ж тобі подарувати, коханий? – запитують себе жінки щоразу, коли потрібно зробити подарунок. Адже хочеться знайти щось особливе, змістовне, підкреслити свою любов і турботу, але вибрати подарунок – зовсім нелегко.

Подарунок для того, з ким ви тільки-но почали зустрічатися

Для нового знайомого, з яким у вас було всього три чи чотири побачення, розумні люди радять вибрати подарунок, який дозволить засвідчити свою увагу до нього, але не вимагатиме великих затрат (і часу, і грошей).

Якщо ж ви зацікавлені в тривалому романі, зверніть увагу на такі подарунки, які свідчитимуть, що ви достатньо уважні до нього, але водночас не сприймаєте ваш роман надто серйозно.

З мінімальними витратами 

Приготуйте для нього щось смачненьке. Спечіть печиво, пиріг або торт. Це поліпшить йому настрій, та й ви продемонструєте свої кулінарні здібності.

Дорожчий подарунок 

Подаруйте йому свою улюблену книжку. Ви зможете ознайомити його зі своїми літературними смаками, поділитися тим, що ви любите, а пізніше обговорити її разом.

Доволі дорогий подарунок 

Чому б не подарувати йому якусь гру: шахи, нарди чи дартс? Довгими зимовими вечорами, коли не хочеться виходити з дому, ви зможете грати разом.

У жодному разі не даруйте йому нічого, що могло б наштовхнути його на думку, що ви вже уявляєте себе в ролі його дружини: шкарпетки, краватку чи сорочку. Йому і так пощастило, що на зорі стосунків ви приділяєте йому увагу.


Подарунок для чоловіка, з яким ви зустрічаєтеся давно

Він іще не знайомив вас із батьками. Ваші стосунки більш чи менш стабільні. Подарунок на цій стадії – чудова нагода пояснити йому, чого ви очікуєте від вашого роману.

З мінімальними витратами 

Приготуйте романтичну вечерю для двох: свічки, вино і легка закуска. Спробуйте вразити його уяву, не забуваючи, що шлях до серця мужчини лежить через шлунок.

Дорожчий подарунок 

Можливо, він ще не готовий до такого подарунка, як ваше спільне фото у красивій рамочці, а ось фотоальбом, куди ви можете вставити фото із деякими вашими зафіксованими щасливими моментами – це те, що треба.

Доволі дорогий подарунок

Подаруйте йому щось таке, що він міг би надягати щодня: рукавички, шапочку, шарф (але тільки не шкарпетки чи білизну!). А коли він змерзне, то згадуватиме про вас з теплотою і в прямому і в переносному значенні.

Нічого банального і стандартного. Ви ж вважаєте себе більш-менш близькими людьми і не хочете, щоб у нього склалося враження, що він – просто один із багатьох. Відмовтеся від приладдя для гоління та дезодорантів.


Подарунок для друга, від якого ви багато очікуєте

Кожна із нас знайома з таким чоловіком. Ви з ним просто друзі, але не мали б нічого проти, якби ваші стосунки стали ближчими. Ваш подарунок може мати значення для майбутнього. Отож, розпочнімо!

З мінімальними витратами

Подаруйте йому касету з його улюбленими піснями, а ще краще – укомплектуйте самі збірник його улюблених пісень: купіть чисту аудіокасету чи CD і запишіть їх. Він обов’язково оцінить ваші старання, увагу і знання його смаків. А коли слухатиме її, то обов’язково подумає про вас. І хтозна, може, йому спаде на думку, що ви розумієте його як ніхто.

Дорожчий подарунок 

Зробіть акцент на тому, що ви любите робити разом (слухати музику, займатися спортом чи переглядати фільми) і купіть два квитки на якийсь захід. Дії у відповідь з його боку – гарантовані.

Доволі дорогий подарунок

Ви не помилитеся, якщо купите йому пляшку хорошого коньяку. Він напевне запросить вас дегустувати його разом. А далі – ситуація покаже.
У жодному разі не даруйте йому нічого такого, що могло б привести його до іншої жінки. Наприклад, навіть якщо ви жартома (щоб приховати свої почуття) кажете йому, що всі дівчата довкола просто втратили голову, сохнучи за ним, і мріють з ним зустрітися, не підкреслюйте цієї думки ще й подарунком.


Подарунок для красунчика-колеги

Ніщо так не прикрашає робочий день, як таємне кохання до красунчика за сусіднім столом. Але подарунок для нього вам треба вибирати з особливою ретельністю.

Через те що ваші почуття можуть виявитися нерозділеними, потрібно вжити всіх заходів безпеки, щоб не потрапити в незручне становище. Один із способів звернути на себе його увагу і загострити увагу колег – зробити подарунки… всім.

Не перестарайтеся, вигадайте щось веселе і разом з тим пам’ятне – одне слово, таке, що допомогло б йому пізнати вас краще.

З мінімальними витратами 

Скористайтеся давнім та перевіреним способом і спечіть щось смачненьке. Наприклад, принесіть в офіс кошика з домашнім печивом чи тістечками, а його пригостіть таким самим, тільки хай воно трохи відрізняється від інших, ну хоча б формою чи начинкою. У такий спосіб ви виділите його і зробите йому приємність, нічого не афішуючи.

Дорожчий подарунок

Якщо він обожнює якусь групу чи вболіває за футбольну команду, подаруйте кепочку або майку з логотипом групи чи команди.

Доволі дорогий подарунок

Подаруйте йому те, чим він може користуватися в офісі. Наприклад, якщо він любить слухати музику в процесі роботи, подаруйте йому невеликі навушники. Йому сподобається, що ви продумали подарунок.

У жодному разі не даруйте йому нічого особистого та відвертого. Наприклад, ваше фото в бікіні. Для колеги не годиться подарунок, який може розповісти про вас щось особисте чи зайве.


Подарунок для того, з ким ви хочете розлучитися

Ваш роман скоро стане історією, але ви не хочете псувати йому свято. Отже, подарунок має стати ніби завершенням ваших стосунків.

З мінімальними витратами 

Найпростіше, що ви можете для нього зробити, – не дарувати нічого. Це без зайвих слів покаже йому і ваше ставлення до нього, і наміри. Можна надіслати йому найбезглуздішу листівку, яку тільки можна знайти. І дешево, і сердито (у прямому розумінні слова).

Дорожчий подарунок 

Купіть красиву рамочку, вставте в неї фотокартку, на якій ви удвох, і подаруйте йому на пам’ять.

Доволі дорогий подарунок

Навряд чи ви захочете витратити купу грошей на того, з ким у вас немає майбутнього. Але якщо насамкінець ви мрієте збанкрутувати для нього, купіть йому дорогу, але страшнючу сорочку. Він відчуватиме себе зобов’язаним носити її, а ви веселитиметеся щоразу, коли побачите його в ній.

У жодному разі не даруйте йому нічого, що могло б навести його на думку про те, що не все ще втрачено. Ну хоча б щось зроблене власноруч. Звісно, ви зможете на цьому зекономити, але йому ваш подарунок дасть зрозуміти, що ви про нього турбуєтеся.

 

Дата публікації: 14.12.2021 img Поділитися