Сім'я Стосунки

5 речей, які видають сексуально незадоволену жінку

Напевно, кожен з нас стикався з жінкою, яка практично на все реагує шквалом критики. Вони голосно сваряться, переходять на образи і при цьому самі відчувають, що їм завдали жахливу образу. Так ось, така поведінка властива незадоволеним жінкам.

1. Вона має вигляд не на свій вік

Незадоволена жінка виглядає набагато старшою за свої роки. І справа зовсім не в генах, просто ці жінки вважають за краще витрачати свій час на негатив і плітки, але не на свій зовнішній вигляд.

2. Вона постійно втомлена

Вона не може згадати день, коли не була втомленою. Звичайно, з цією втомою не вистачає ні сил, ні часу на те, щоб отримувати задоволення від життя. І від цього нервозність і постійні зриви на оточуючих.

3. Стосунки з’ясовує публічно

Вона ніби шукає привід образитися і, звичайно, завжди знаходить. Стосунки любить з’ясовувати на публіці, щоб довести, що вона сильна і може постояти за себе, хоча зазвичай це показує лише те, що вона була погано вихована і просто не задоволена.

4. Постійно скаржиться на життя

Діти невдячні, навколишні жахливі, чоловіки – козли. І в голову ніколи не приходить, що тут справа не в усіх інших, а саме в ній одній.

5. Не приховує заздрості до оточення

Чужа радість такій жінці приносить щире роздратування і будить в ній пориви ненависті. І вона ці почуття підкріплює своєю отрутою і навіть не намагається якось приховати це.

За матеріалами

Дата публікації: 13.07.2021 img Поділитися