У КРЦ “Адреналін сіті” на одній території – вісім музеїв

КРЦ «Адреналін Сіті» відкрив свої двері для відвідувачів після січневого локдауну. На території є чимало закладів, музеїв та навіть – коворкінг-центр.

Про це все розповідає “Таблоїд Волині”.

Музей сучасного українського мистецтва Корсаків досліджує генез сучасного українського мистецтва та показує джерела виникнення його напрямків. Дозволяє читати історію по новому, актуалізуючи на тому, що було витіснено та подавлено, але мало право на життя. Актуалізує український нонконформізм як унікальне мистецьке явище у світовому масштабі та національну гордість. Демонструє різноманіття напрямків та здобутків українського постмодернізму.

Музей Корсаків створений з метою розвитку духовності нації, пропагування українського мистецтва у світі шляхом презентації яскравих творчих здобутків художньої культури XX століття, знайомства відвідувачів з сучасним мистецтвом через авторські проєкти, інсталяції, перформанси. Фундатором та натхненником створення першого в Україні Музею сучасного українського мистецтва стала родина Корсаків.

У музеї представлено роботи понад 500 видатних митців (більш як 1000 артоб’єктів). Живопис, графіка, скульптура, інсталяція, відео-арт – тут зібрана колекція творів мистецтва найкращих українських авторів ХХ– ХХІ століть.

Широка програма виставкової, освітньої, наукової-дослідницької та видавничої діяльності, яку проводить Музей сучасного українського мистецтва Корсаків, відображає актуальні процеси в українській культурі та відкриває можливості для публічного діалогу і створення нових творів.

 

 

 

Художньо-меморіальний музей Миколи Кумановського фіксує у просторі та часі справу життя талановитої та непересічної особи­стості – митця від Бога. Демонструє меморіальні речі художника: офортний станок, пензлі, мастихін, старий мольберт, на якому – останнє незаверше­не полотно. Змушує заглибитись у символічну суть митця й усвідомити, яка виразна, трепетна і яскрава особистість жила поміж нас і намагалася відтворити в ху­дожніх образах, складних сюжетних композиціях драма­тичні імпульси доби

 

 

Музей науки і техніки – унікальний майданчик, де діти та дорослі зможуть поринути у світ сучасних технологій, робототехніки, дронотехніки, довідатися про найцікавіші винаходи людства та перевірити на практиці різноманітні цікавинки науки й техніки.

Музей промислового дизайну. Ідея виникнення Музею промислового дизайну назріла з часом.

«В нас було дуже багато різноманітної техніки, через кілька років її скупчення почало нагадувати склад. Тому вирішили розширити експозицію: кожен експонат доводимо до належного вигляду, деякі реставруємо. Згодом поділили їх на категорії: в нас є приймачі, телевізори, магнітофони, дуже масштабна колекція мобільних телефонів, електронно-обчислювальних машин, відео та кінокамери. Відтак, у кожній категорії можна простежити еволюцію розвитку виробів від найдавніших до найсучасніших. Крім того, ми стараємося, щоб експонати були в робочому стані, аби відвідувачі змогли почути, побачити та відчути їх», – говорять у музеї.

Особливе місце в експозиції займає колекція годинників. Найдавніший з них – французький годинник 18 століття. Більшість годинників також у робочому стані, тому не дивуйтеся, коли під час перебування у закладі ви почуєте бій старовинних курантів. Також серед найдавніших експонатів – перший телевізор КВН 49, створений у радянський період. Загалом, там представлені експонати з понад 30 країн світу, здебільшого з пострадянського простору та країн Європи.

У музеї знаходиться найбільша в Україні колекція мобільних телефонів – близько тисячі, і жоден з них не дублюється. Там навіть є три телефони відомої британської фірми Vertu, вартість одного з яких у свій час була 75 тисяч доларів. А також близько ста найрізноманітніших стаціонарних апаратів. Загалом на зібрання такої колекції пішло три роки.

 

 

Ресторан-музей поліської кухні «Поліщук»

Тут – справжні страви поліської кухні, частина яких приготована в печі за старовинними рецептами: товкмачі, печена ковбаска, кров’янка, картоплянка, рибка, перші страви.

А також душевна атмосфера: старовинні вишиванки, речі побуту та вжитку та єдиний музей поліського побуту.

Утеплені та затишні хворостянки запрошують на смаколики у душевній атмосфері в колі друзів, родини.

Контакти: 095 93 28 455

Працюють: у будні з 12.00 до 00.00, святкові з 11.00 до 00.00*.

*Графік роботи закладу може змінюватися через карантинні обмеження.

 

 

 

Ресторан «Вандервіль»

«Вандервіль» – означає дивовижне містечко, або ж містечко див. Це місце мистецьких та гастрономічних фантазій. Їжу тут готують з «наших» інгредієнтів, оригінально компонуючи їх у вишукані страви.

Вибір страв невеликий, адже, на думку бренд-шефа, розлоге меню тільки заважає сповна насолодитися їжею – люди втрачають концентрацію, коли довго щось обирають.

Затишну залу ресторану прикрашають сюрреалістичні картини Емми Андієвської, що, завдяки додатку Artivive, оживають на екрані смартфону.

Не оминули увагою у «Вандервілі» і маленьких відвідувачів: для них в приміщенні виділили затишний куточок для ігор.

Телефонуйте та замовляйте свято вже зараз: 050 545 0739

 

 

Арт-готель*хостел «Адреналін»

Арт хостел-готель «Адреналін» – це новий сучасний об’єкт, який з’явився нещодавно у переліку туристичних «фішок» Луцька.

У хостелі – 12 кімнат, 84 ліжко-місця. У готелі – 12 кімнат, 26 ліжко-місць.

Арт хостел-готель «Адреналін» приємно вражає відвідувачів не лише комфортом і помірними цінами, але й унікальною концепцією: «Ти живеш у контексті музею». Й справді у кожній кімнаті, коридорах, фоє оригінальні полотна сучасних українських художників.

 

 

Артковоркінг центр «Робітня» – «Місце, де живе натхнення»

Креативний простір, де кожен може стати митцем, а кожен митець зможе створити, щось велике

У закладі є:

  • 1000 м/кв площі для творчої так і офісної роботи,
  • бібліотека унікальних видань,
  • три навчальних зали 20-40 осіб,
  • два лекційних зали на 150-200 осіб,
  • лаунж-зона.

Метою проєкту є створення мистецького коворкінг-центру, який об’єднає людей одержимих мистецтвом у єдиному робочому просторі, що забезпечить синергію їх становлення та розвитку.

11 причин, чому варто обрати такий коворкінг:

1. Працює 24/7

2. Унікальна спеціалізована інфраструктура для художників (друкарський станок, піч для випалу, гончарне коло, шліфувальна машина для скла)

3. Безлімітний доступ до Музею сучасного мистецтва Корсаків та Музею промислового дизайну

4. Розвинена рекреаційна інфраструктура (кафе, ресторани, супермаркет «СПАР», боулінг, більярд, корти, футзальні майданчики, настільний теніс, зали єдиноборств, музеї)

5. Дитячі розваги

6. Регулярне навчання (форуми, вебінари, тренінги, майстер-класи)

7. Щотижневі івенти

8. Безкоштовний чай, кава

9. Фуршетне меню

10. Ресторан-музей поліської кухні «Поліщук»)

11. Готель та хостел для гостей міста

 

 

 

 

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook