Діти Сім'я

Що подарувати дитині віком 2-3 роки: 10 видів розвиваючих іграшок

Дітки у два-три роки активно розвиваються. Найкращий подарунок у цьому віці – різноманітні розвиваючі іграшки. Що варто подарувати дитині?

Найкращий подарунок для дітей різного віку – це, звісно, іграшки. А найкращі іграшки – розвиваючі, які сприяють розвитку інтелекту, логічного і творчого мислення, дрібної моторики, уважності, посидючості тощо.

1. Зараз на піку популярності бізіборди або бізікуби. Це розвиваючі дошки або куби з різноманітними застібками, засувами кнопками, петельками, замочками, шнурівками тощо, які допомагають дитині розвивати логічне мислення і навчатися керувати своїми пальчиками.

2. Чудовий подарунок – різноманітні шнурівки, де потрібно зібрати фігурки за кольором або формою, сюжетні шнурівки тощо. Вони розвивають дрібну моторику і творче мислення, заохочують придумувати власні сюжети, вивчати кольори, назви, лічбу тощо.

3. Гарний подарунок – сортер. Це контейнер з отворами різної форми і кольорів, в які потрібно складати фігури відповідно до їхньої форми або кольору. Спершу дитина вчиться підбирати необхідні фігурки. А коли їй це стане надто просто, можна ускладнити завдання: попросити зібрати фігури із заплющеними очима, на дотик. Під час цієї гри дитина вчиться порівнювати, логічно мислити, рахувати, вивчає кольори і форми.

Це сподобається всім!

4. Книга – подарунок на всі випадки життя. Обов’язково зазирніть у книгарню: щороку, окрім традиційних казок, оповідань і віршів, з’являється безліч неймовірно цікавих книг для малюків. Наприклад, із 3-Д зображеннями, музичним супроводом, паперовими фігурками у ролі ілюстрацій, наліпками. Дітям подобаються книги з головоломками, лабіринтами та цікавими завданнями, які розвивають уважність, пам’ять і посидючість.

5. Конструктор – безпрограшний варіант. Обирайте його відповідно до віку дитини: чим вона менша – тим більшими мають бути деталі. Конструктор може бути пластиковий, дерев’яний, магнітний. Ця іграшка якнайкраще сприяє розвитку фантазії і творчого мислення у дитини, адже у ньому немає правил гри: дитина сама вирішує, що будуватиме, вигадує сюжет і персонажів.

6. Пазли можна дарувати навіть найменшеньким дітям, адже вони бувають багатьох різновидів. Для малюків підійдуть текстильні на липучках, дерев’яні, м’які, магнітні абощо. із Що менша дитина, то менша кількість елементів має бути у пазлі. Для трішки старших діток цікавими будуть 3-д пазли та класичні картонні, наприклад, із зображенням улюбленого мультиплікаційного героя. Елементи пазлу обов’язково мають бути якісні і щільно прилягати один до одного.

7. Матеріали для ліплення (пластилін, тісто для ліплення, кінетичнй пісок) і малювання (пальчикові фарби, гуаш) – сподобаються навіть найменшеньким і перетворяться на корисну гру. Не забудьте про альбом для малювання або мольберт. Для ліплення варто придбати дошку, щоб не зіпсувати стіл.

Для корисного та активного відпочинку

8. Ігровий будиночок (намет) – один з найкращих подарунків, адже всі дітки обожнюють мініатюрні будиночки. Це особистий простір дитини, який вона може повністю облаштувати за своїм смаком, вигадувати цікаві сюжети та ігри. Ще одне чудове призначення такого намету – контейнер для іграшок.

9. Іграшкові набори посуду та продуктів. Такі іграшки подобаються як дівчаткам, так і хлопчикам. Діти у віці 2-3 роки люблять наслідувати дорослих. А оскільки багато часу вони проводять з мамою і саме на кухні, такий набір буде дуже доречним. Дитина зможе також готувати їжу, запрошувати і пригощати своїх гостей.

10. Іграшки для активного відпочинку: біговел, самокат, триколісний велосипед, набір для баскетболу або дитячого боулінгу. Такий подарунок принесе велику користь дитині, сприятиме її фізичному розвитку та активним іграм на свіжому повітрі.

 

Дата публікації: 12.12.2021 img Поділитися