Здоров'я та краса Народна медицина

Сезон ГРВІ: як вигнати з тіла грип, застуду, гайморит. Поради відомого цілителя

У холодну пору року кожен може застудитися, підхопити ГРВІ або заразитися грипом. І бігти в аптеку не обов’язково. Допомогти можуть засоби, перевірені віками. Рецепти народної медицини від відомого цілителя.

Рекомендації, наведені у публікації, належать знаному по всій Україні цілителю Діду Петру. Петро Утвенко був наділений Божим даром зцілення душі й тіла і допомагав усім потребуючим. За життя ясновидець давав настанови, прості й дієві поради для підтримання та відновлення здоров’я. Деякі з них стосуються одужання від ГРВІ, грипу, застуди.

  • Узимку треба їсти побільше овочів і фруктів: яблука, моркву, капусту свіжими, варені гарбузи, буряки, сушений чорнослив. Робіть частіше січене (мелене) сало з часником, намазуйте на хліб, воно й проти грипу, й для зміцнення імунної системи.
  • Грип не любить цибулі. З’їв цибулину – й хвороба відступить.
  • Від гаймориту, нежитю, поліпів добре допомагають препарати йоду на натуральній основі або така суміш: у невеличку пляшку (25-30 мл) налити гліцерин з аптеки та додати 10 крапель йоду. Потім добре змащувати носа (можна по 2 краплі капати в ніздрю, зашморгуючи й випльовуючи з рота) вранці та ввечері.
  • П’ятипал (перстач білий) заварюють і п’ють як чай від хвороб горла та лікують мигдалики, тоді їх не треба вирізати.
Дата публікації: 10.11.2020 img Поділитися