Здоров'я та краса Народна медицина

Рецепт мольфара Нечая від нежитю та гаймориту – інгаляції з живицею

Мольфар Нечай – легендарний карпатський травознай, який вмів лікували цілющими рослинами чи не всі захворювання. Був у нього і рецепт від наслідків грипу та застуди – інгаляції від нежитю та гаймориту.

До мольфара Нечая люди з’їжджалися звідусіль, адже чоловік вмів лікувати природними засобами та цілющими рослинами різноманітні захворювання. Деякі його рецепти були записані, тож ними можете скористатися і ви.

Якщо після грипу чи іншого застудного, інфекційного захворювання загострився гайморит, Михайло Нечай радив прочищати ніс за допомогою інгаляцій. З ялиці та смереки зібрати смолу – живицю, проварити її в окропі, потім додати у відвар сіль. Якщо подихати такими випарами, дуже добре прочищаються носові ходи.

Жителям міста складно знайти живицю в екологічно чистому місці, її можна замінити купленою в аптеці смерековою олією. Для інгаляції треба 1 ст. ложка солі, 10 крапель ялицевої олії на 200 мл води. Дихати над випарами, накрившись з головою теплою ковдрою, чи скористатися інгалятором.

Дата публікації: 27.10.2020 img Поділитися