Здоров'я та краса Народна медицина

Швидка допомога від грипу та застуди. Поради від народного цілителя

Часом буває: відчуваєш озноб, починає ломити тіло, ніс не дихає, піднімається температура, отже, застудилися або підхопили грип. У такому разі головне – не втрачати часу. Якщо все зробити правильно, за день-два будете здорові!

Якщо відчуваєте симптоми грипу, дійте не зволікаючи. Віктор Бабій розповідає, що робити у такій ситуації.

Треба нарізати 2-3 лимони, посипати сіллю і з’їсти, а через 30 хв випити 1 л лужної води, типу “Боржомі” або “Лужанська”. Але вода має бути без газу, кімнатної температури.

Лягти в ліжко і прикласти компрес на гайморові пазухи з дрібно порізаної цибулі (її треба щедро посипати сіллю і покласти в марлеву торбочку). Прикласти спочатку на 10-15 хв на той бік, де погано дихає ніздря, а потім перекласти на інший бік.

Коли змішаєте цибулю з сіллю, відцідіть 1 мл підсоленого соку, щоб після компресу закапати в ніс (по 0,5 мл в кожну ніздрю).

Наступного дня треба пити чай з журавлини і калини з медом протягом дня.

Увечері зробити компрес на грудну клітку, так щоб серце не було покрите. Треба вирізати з х/б простирадла шматок за розміром грудної клітки (з отвором на серці), викласти його на столі і, потроху поливаючи тканину окропом з чайника, намилювати швидко господарчим милом (67-72%) і ще теплою тканиною прикласти до тіла намиленим боком, зверху покласти м’який целофан, одягнути цупку футболку і ще светр. Так спати до ранку. Якщо буде сильний дискомфорт, зняти компрес. Процедуру потрібно виконувати при перших проявах грипу – і за 1-2 дні все мине.

До речі, зазвичай на грип хворіють люди з сильним невисловлним внутрішнім роздратуванням і агресією

 

Дата публікації: 22.09.2020 img Поділитися