Здоров'я та краса Народна медицина

Настій цибулі знижує “цукор” і тиск, а також допомагає при застуді та бронхіті

У народі кажуть, що цибуля рятує від семи недуг. І неспроста! Корисна не тільки сама цибуля, а й її лушпиння!

Цибуля для зниження цукру

З кожним роком дедалі у більшої кількості людей діагностують цукровий діабет. Але ще більше людей навіть здогадується про своє захворювання, адже діабет може роками не давати симптомів. Реальне число людей, які мають високий “цукор”, у рази більше, ніж про це каже статистика. А це дуже небезпечно для всього організму. Це захворювання призводить до ураження кровоносних судин очей, нирок, рук та ніг. Якщо аналізи підтвердили, що у вас підвищена кількість “цукру” у крові, його цілком реально знизити і тримати під контролем. У пригоді стане цибуля. До речі, не свіжа, а її відвар.

Потрібно 300 г цибулі дрібно порізати, залити 250 мл води, кип’ятити 8-10 хв, процідити. Випити протягом дня за 3 рази за 30 хв до їди. Курс – 10 днів. Повторний курс можна проходити через 2-3 місяці.

Цибуля проти бронхіту, грипу та ангіни

У народній медицині для лікування простудних захворювань, бронхіту, грипу, ангіни використовують настої цибулі на молоці з медом. Для його приготування треба подрібнити 1 цибулину (приблизно 100 г) і залити 300 мл теплого кип’яченого молока, залишити на ніч. Далі процідити, додати 50 г рідкого меду. Пити перед їдою по пів склянки.

Чай із цибулинням для зниження тиску

Якщо у вас іноді піднімається артеріальний тиск або ви маєте гіпертонічну хворобу, приготуйте спеціальний чай із подрібненого цибулиння і зеленого чаю. Такий чай можна пити щодня. Але зауважте: гіпотонікам (людям зі зниженим тиском) такий чай пити не варто.

Дата публікації: 14.09.2020 img Поділитися