Здоров'я та краса Народна медицина

11 народних засобів лікування герпесу, які 100% допоможуть

Герпес може значно погіршити зовнішній вигляд, особливо, якщо попереду вас чекає визначна подія. Ось, як можна швидко його позбутися… Обов’язково збережіть!

Основні шляхи зараження герпесом загальновідомі – повітряно-крапельний, статевий і навіть контактний (через рукостискання, поцілунок, побутові предмети). Найчастіше розвиток захворювання пов’язаний з ослабленням загального або місцевого імунітету у носія інфекції. Наприклад, через переохолодження або, навпаки, перегрівання, перевтоми, вагітності, великих доз алкоголю, емоційного стресу, впливу інших інфекційних агентів.

Ось, як швидко можна позбутися герпесу на губах.

1.Перекис водню

Найкраще пухирці на губах припікати перекисом. Це необхідно робити що 2, 3 години. Процедура може викликати болісні відчуття, але за день герпес пройде.

2.Медичний спирт

Цей метод потрібно застосовувати ще до появи бульбашок, як тільки виник свербіж. Припікати стільки раз, скільки виникає свербіж. За три дні від герпесу не буде і сліду.

3.Настоянка прополісу

Результат пошуку зображень за запитом "настоянка прополісу"

Якщо у вас проявилися бульбашки, можете спробувати настоянку з прополісу на спирту. Вона вдало дезінфікує вражену зону, а також сприяєш швидкому загоєнню.

4.Лід

Лід найкраще допомагає під час перших симптомів герпесу. Якщо відчуваєте набряк на губах, одразу прикладіть до них шматочок льоду. Холодні температури пригальмують розвиток хвороби та знімуть набряк.

5.Корвалол, Валокордин

Результат пошуку зображень за запитом "корвалол"

Ці препарати від серця здатні протягом 24 годин знешкодити перші прояви герпесу. Для цього змащуйте ліками хворі місця що 2 години і за 24 годин прояви герпесу підуть на спад.

6.Часник

Часник також відмінно допомагає при герпесі. Вичавіть один зубчик пресом для часнику і накладіть кашку на хворе місце.

7.Зубна паста з ментолом

Намажте на уражену ділянку пасту з ментолом й залиште на годину.

8.Молоко

Результат пошуку зображень за запитом "молоко"

Візьміть молоко 1,5 %-ї жирності та замочіть в ньому ватний тампон. Прикладіть на уражене місце та зачекайте поки не висохне молоко. Повторюй що 3 години.

9.Лакриця

Подрібніть корінь солодки та залийте кип’яченою водою до утворення кашкоподібної маси. Нанесіть на висип перед сном, а вранці змийте залишки.

10.Ефірна олія м’яти

Результат пошуку зображень за запитом "ефірна олія м'яти"

На відміну від часнику ефірна олія м’яти не тільки прекрасно загоює висип, але і прекрасно пахне. Її необхідно наносити тричі на день. 

11.Алое

Змащуйте соком алое хворе місце що 2 години. Також можна просто прикладати листок з вазона.

Самолікування може бути небезпечним для вашого здоров’я! Перш ніж застосовувати будь-які методи лікування, проконсультуйтеся з лікарем!

Дата публікації: 21.01.2020 img Поділитися