Сад та город: безпека і комфорт на першому місці

Навіть звичайна гілочка здатна залишити подряпину, що може мати неприємні наслідки. Ми розповімо, що необхідно для безпечної роботи на городі.

Городні та садові роботи – це не тільки хобі, а й часом випробування для організму. Щоб турбота про зелених вихованців не обернулася несприятливими наслідками, варто звернути увагу на захисне екіпірування. Пам’ятайте, навіть найбезпечніша гілочка здатна залишити подряпину, що може мати дуже неприємні наслідки.

Засоби індивідуального захисту

Які засоби індивідуального захисту потрібно використовувати для роботи в саду чи городі? Розглянемо це питання більш детально.

Захист ніг

Якісне робоче взуття не повинне сковувати рухи і водночас захищати від проникнення вологи. Черевики або чоботи з нековзною підошвою допоможуть запобігти падінню на слизькій траві. Підкладка має бути утепленою та вологопоглинаючою, щоб ноги залишалися сухими протягом усього дня. Найпопулярнішим видом взуття для саду чи городу є гумові чоботи. Розглянемо на що потрібно звертати увагу, купуючи гумові чоботи:

  • Водонепроникність. Оскільки садові роботи часто передбачають контакт із водою та вологою, чоботи мають бути повністю водонепроникними.
  • Міцність. Чоботи повинні бути зроблені з якісного, міцного матеріалу, щоб витримувати абразивну дію гілок, каміння та інших твердих предметів.
  • Зручність. Чоботи повинні мати зручну анатомічну устілку, особливо якщо ви плануєте проводити в них багато часу.
  • Легкість. Щоб зменшити втому ніг, важливо, щоб чоботи були легкими.
  • Зносостійкість. Розглядайте чоботи зі зносостійким зовнішнім матеріалом, що може витримати часте використання та контакт з різноманітними садовими матеріалами.
  • Теплоізоляція. Для роботи в холодну погоду, чоботи повинні мати теплоізоляційний шар або бути достатньо просторими, щоб можна було носити теплі шкарпетки.

рукавиці

Захист рук

Не меншої уваги потребують руки, безпосередні учасники праці. Рукавички точно є незамінним атрибутом. Вони мають бути з прогумованим шорстким покриттям для кращого зчеплення з інструментом і захисту від вологи. Також рекомендуємо купити робочі рукавиці для захисту від порізів. Вони підходять для роботи з колючками, шипами та гострими предметами.. 

Захист голови та обличчя

Щодо голови, кепка, панамка або капелюх захистять від сонячних опіків та отримання сонячного удару. 

Захист органів дихання

Під час роботи з пестицидами та добривами, слід використовувати респіратор, щоб не вдихати шкідливі пари. Варто пам’ятати, що вкрай важливо обирати респіратор необхідного рівня захисту.

Захист очей

Окуляри вбережуть від ультрафіолету, а також від пилу, дрібних частинок та комах.

Також важливо мати напоготові аптечку для першої медичної допомоги. Бувають непередбачувані ситуації, які потребують запланованих дій. Аптечка має містити антисептики, пластирі, еластичний бинт, ножиці та антигістамінні препарати. За будь-якого, навіть незначного порізу, моментальне дезінфікування рани – запорука здоров’я садівника.

А ще варто нагадати про сонцезахисний крем. Адже ультрафіолетове випромінювання не щадить шкіру навіть у прохолодні дні. Не забувайте про запобіжні заходи, зрештою ваша робота на городі буде не тільки плідною, а й безпечною.

Все необхідне для безпечної роботи на городі або в саду ви можете знайти в інтернет-магазині “Местпром”. Також на сайті ви знайдете інструменти та обладнання для своєї професійної роботи або хобі. Компанія здійснює доставку по всій Україні та за її межами. 

 

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook