Вазони Садиба

Натуральні добрива для квітів у горщику. Запам’ятайте ці секрети!

Для того, щоб удобрити квіти, не обов’язково шукати спеціальні засоби, можна скористатися і натуральними помічниками.

Фактично кожна жінка полюбляє займатися домашніми квітами. Для того, аби вони були здоровими й приносили вам радість, час до часу їх необхідно підживлювати.

1. Кожна рослина має свої індивідуальні особливості, але багато з них люблять солодке. Найбільше це стосується кактусів. Цукор потрібно сипати по периметрі усього горщика. Найоптимальніший об’єм – 1 ч. ложка на середній горщик. Після цього здійснюється полив. Також можете розвести цукор у воді для поливу.

2. Потрібна вазонам і зола. Вона бореться зі шкідниками та чудово підживлює ґрунт. Залийте 1 ст. ложку золи і 1 л гарячої води та  настоюйте 7 днів. Таке добриво використовується не частіше ніж 1 раз на 10 днів.

3. Для квіткових вазонів найкращим добривом є рицинова олія. Поливати землю водою з рициновою олією потрібно тоді, коли з’являються перші бутони. Для цього використовується 1 ч. ложка олії на 1 л води.

4. Хороше добриво – вода, у якій настояні кірки цитрусових. Просто залийте їх водою та настоюйте протягом доби. Потім використовуйте для поливу.

5. Від шкідників та захворювань чудово помагає аспірин. Розчиніть таблетку в 1 л води та використовуйте, як спрей.

6. Буде корисний і сік алое – на півтора літра води доведеться розвести одну його чайну ложку.

7. Мало хто знає про живильний настій з грибів. Для цього використовуються будь-які сушені гриби, які заливаються водою. Через добу цю воду зливають та заливають нову. Через добу підлийте цією водою вазони.

8. Фіалкам краще підійдуть вітаміни, зокрема В12. Поливати їх потрібно водою з вітамінами двічі на місяць. Використовується 1 ампула вітамінів на 1 л води. 

Дата публікації: 25.02.2020 img Поділитися