Здоров'я та краса Народна медицина

Рецепт від будь-якого кашлю, бронхіту і пневмонії. Мені допомогло, тепер усім раджу

Років 15 у мене був хронічний бронхіт, мучив кашель, який кілька разів переходив у пневмонію. Останній раз лікували без результату три місяці, міняли антибіотики – ніякого покращання. А потім зробила чудо-засіб від кашлю – і він дуже швидко допоміг!

Останній раз, коли хворіла, лікували три місяці, міняли антибіотики – ніякого покращання не було. В стаціонарі під час крапельниць я втратила свідомість. Коли добралася додому, взяла продуктів і поїхала на дачу “вмирати в спокійній обстановці”. Ніяких ліків з собою не взяла, все одно нічого не допомагає.

Але чоловік змусив мене зробити чудо-засіб від кашлю. Рецепт знайшов у книзі “Лікування цибулею, часником і медом. Я від нудьги до вечора і з’їла 7 чайних ложечок з чаєм. Вранці прокинулася, а я не кашляю. На другий день з’їла ще ложечок п’ять і поїхала додому “вчити лікарку, як лікувати пневмонію”. Лікарка здивувалася, бо ще кілька днів тому я була геть хвора, навіть антибіотики не допомагали.

Відтоді я забула, що таке кашель. Але засіб від кашлю про всякий випадок роблю. Тільки хто з домашніх кашляне – я йому відразу ложечку

Чудо-засіб від кашлю

Одну велику цибулину, стільки ж по вазі часнику і кореня хрону (1:1:1) перемолоти на м’ясорубку. Вийде приблизно 0,5 л. Додати стільки ж за об’ємом меду, перемішати. Приймати три рази в день по чайній ложці під час їди. Як я казала, я спершу їла по дві ложки. Така суміш може зберігатися в холодильнику рік. І допомагає швидко.

Дата публікації: 26.10.2020 img Поділитися