Здоров'я та краса Народна медицина

Народні засоби, що застосовують при кашлі

Під час сезонних захворювань, часто застосовують народні засоби проти кашлю і для виведення мокротиння.

Ми пропонуємо до вашої уваги рецепти народної медицини, які не можуть бути основним лікуванням. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем.

  • Лимонно – медовий засіб. Змішайте столову ложку натурального меду та пару столових ложок лимонного соку. Вживати тричі на добу. Ця суміш веде боротьбу з грибками та мікробами.
  • Імбирний засіб. У 400 мл киплячої води додайте чайну ложку меленого перцю та 7 слайсів імбиру. Після того, як суміш стане холодною, додайте чайну ложку натурального меду. Вживати по пару чашок напою кожного дня. Завдяки цьому засобу кашель почне ставати вологим, а мікроби та віруси загинуть.
  • Засіб з куркуми, яка володіє антисептичними та антибактеріальними властивостями. Вона допоможе боротися зі слизом, бактеріями та мокротинням. У 200 мл теплої води потрібно розвести пів чайної ложки кухонної солі та чайну ложку куркуми. Цим засобом потрібно полоскати ротову порожнину тричі на день.
  • Парові інгаляції з розмарину та чебрецю. Закип’ятіть у 1000 мл води пів чайної ложки чебрецю та розмарину. Потім робіть інгаляції, накривши голову тканиною.
Дата публікації: 01.10.2020 img Поділитися