Здоров'я та краса Краса

6 головних помилок гардеробу жінок 60+

Ви вже помітили поширену тенденцію? Сучасні жінки у віці від 60 і старше починаю виглядати все краще і краще. Дивлячись на них складно визначити їх вік. Їм легко дають на 20 років менше паспортних років. У тому числі подібного ефекту сприяє правильно обраний одяг. Адже як не крути, все одно зустрічають по одягу.

Головні секрети і на що звертати увагу при виборі одягу. 

1. Роблять помилку, намагаючись замаскувати себе за допомогою одягу

У хід йдуть безформні балахони. Речі з божевільними драпіровками, прикрасами. З їх допомогою дорослі дівчата намагаються замаскувати проблемні ділянки тіла. Але найчастіше домагаються протилежного ефекту. Запам’ятайте, безформні речі псують фігуру.

Природно немає необхідності підкреслювати свої недоліки прозорими тканинами в обтяжку. Вибирайте моделі по фігурі, але з щільної тканини, яка не буде провалюватися в зрадницькі складочки.

6 головних помилок гардероба зрілих дам - ​​2

2. Речі, куплені для себе на майбутнє

Дуже часто ми мріємо з “понеділка”, “нового року” кардинальним чином себе змінити. Деякі купують речі для своєї ідеальної фігури майбутнього. У підсумку настрій від цього псується ще більше. Адже навіть якщо результат у вас буде, мода зміниться. По суті, кожен раз купуючи речі, якими не зможете насолодитися, ви просто викидаєте гроші. Засмічуєте місце в своєму гардеробі.

У кожної жінки є частини тіла, які потрібно виділяти. Обов’язково балуйте себе обновками, якими зможете насолодитися, підкреслити свою фігуру. При цьому вам повинно бути комфортно, зручно.

6 головних помилок гардероба зрілих дам - ​​3

3. Купівля речей поганої якості

Шикарна жінка в дешевому одязі виглядає жахливо. Чим старше ви стаєте, тим більш трепетно, вимогливо ви зобов’язані підходити до вибору гардероба. Насправді жінці не потрібно мати багато речей. Важливо правильно скласти базовий гардероб. Одяг в ньому повинен бути виключно високої якості, ідеально вам підходити. Після цього буде досить купувати окремі елементи з ультрамодними деталями.

6 головних помилок гардероба зрілих дам - ​​4

Ви можете економити на чому завгодно крім якісних речей. Не забувайте про своєчасне оновлення, якщо у вас змінилися пропорції фігури. Адже жінки періодично худнуть або поправляються. В цьому випадку вам доведеться оновлювати не тільки фігуру, але і речі. Кожен період життя вимагає свого супроводу у вигляді стильних ансамблів.

4. Серйозна помилка бездумно слідувати моді

Деякі жінки вважають моду синонімом стилю. При цьому дуже серйозно помиляються, перетворюються на посміховисько. Перш ніж купити модну річ, ви повинні чітко розуміти, як вона допоможе поліпшити вашу зовнішність. З чим ви її будете поєднувати, куди носити.

Це не означає, що існує заборона на модні новинки. Питання тільки в осмисленому підході до їх вибору. Найстильніші жінки ніколи не виглядають як манекен з магазину.

6 головних помилок гардероба зрілих дам - ​​5

5. Забудьте про тканини поганої якості

Це жахливо, коли доросла солідна жінка носить одяг, який швидко втрачає зовнішній вигляд. Подібний ефект виникає через погану якість тканин. Светри покриваються катишками, стають бляклими. Виникають затяжки, неохайний зовнішній вигляд одягу. Це згубно для вашої репутації, зовнішнього вигляду. Одяг поганої якості може перетворитися в жах буквально після першого прання. Викинути багатьом таке непорозуміння шкода, тому просто не купуйте.

6 головних помилок гардероба зрілих дам - ​​6

6. Правильні пропорції це важливо

Звертайте увагу на особливості вашої фігури. Якщо не можете похвалитися довгими ногами, намагайтеся вибирати речі з високою талією. Пам’ятайте про те, що малюнки на тканині впливають на сприйняття пропорції. Великий принт робитиме частина тіла ще більш об’ємнішими. Цією особливістю можна користуватися у власних інтересах.

6 головних помилок гардероба зрілих дам - ​​7

Перераховані помилки легко усунути в гардеробі кожної жінки, якщо є бажання. Дуже важливо іноді влаштовувати тотальну зачистку, позбавлятися від старих речей. Щоб в життя приходили нові, хороші речі, події, люди.

Дата публікації: 29.09.2021 img Поділитися