Здоров'я та краса Народна медицина

Пийте молоко з часником, щоб мати хорошу пам’ять

Молоко та часник покращують пам’ять. Спробуйте, це допомагає!

Цілитель Володимир Вудвуд, який у 90 років зібрав величезну колекцію рецептів народної медицини, розповів, як очистити кровоносні судини. Він порекомендував рецепт народної медицини з молока та часнику для підтримки здоров’я мозку. Напій легко приготувати у домашніх умовах. Він допомагає при проблемах із пам’яттю.

Для приготування диво-ліків очистіть і подрібніть два зубчики часнику та залийте їх склянкою молока. Суміш доведіть до кипіння, настоюйте пів години і процідіть. Вживають по пів склянки вранці і ввечері натще за 30 хв. до їди. Для посилення ефекту в суміш додають мед.

Молоко з часником чистить кровоносні судини, від стану яких залежить здоров’я мозку. Мед містить потрібні для мозку мікроелементи та вітаміни. Особливо корисно приймати цей засіб восени. Адже у дощову і холодну пору виникає дефіцит вітамінів.

Молоко з часником і медом поліпшить пам’ять навіть у похилому віці. Завдяки цьому засобу нормалізується кровопостачання мозку. Як наслідок, ви позбудетеся забудькуватості, у вас знизяться ризики інсульту й атеросклерозу.

Для збереження когнітивних здібностей психологи радять пенсіонерам регулярно цікавитися новою інформацією. У такий спосіб у мозку утворюються нервові зв’язки, і деменція не настає або ж сповільнюється. Лікарі рекомендують вчити напам’ять вірші або нові слова з іноземної мови для тонусу мозку.

Перед використанням засобу з часником і молоком для поліпшення пам’яті треба проконсультуватися з лікарем. Часник подразнює стінки шлунка, тому його не бажано вживати людям із виразкою і гастритом.

Необхідно чітко дотримуватися дози та способу вживання. Не думайте, що, випивши більше настою, швидше одужаєте. Також важливо не перевищувати рекомендованого терміну лікування, бо можна нашкодити собі.

Самолікування може бути небезпечним для вашого здоров’я! Перш ніж застосовувати будь-які методи лікування, проконсультуйтеся з лікарем!

Дата публікації: 29.01.2020 img Поділитися