мріяти

П’ять причин, чому люди перестають мріяти

Усі діти про щось мріють, однак у дорослому віці люди перестають мріяти. Куди зникають мрії? Чому більшість дорослих не мріє?

Мабуть, кожен мріяв у дитинстві і мав далеко не одну мрію. Та з часом, подорослішавши, люди перестають мріяти. Але чому так відбувається?

Чому люди перестають мріяти?

  1. Знеохочення з боку інших людей: мрії багатьох людей збивали з ладу. Світ наповнений мріями та руйнівниками мрій. Деякі люди, які не мають жодної мрії, не люблять бачити, як інші мріють. Успіх інших людей змушує їх почуватися неповноцінними або невпевненими в собі.
  2. Деяким людям заважають минулі розчарування та образи: розчарування — це розрив між очікуванням і реальністю. Кожен з нас стикався з цим. Нам довелося жити з нашими нездійсненими бажаннями, і наші мрії були розбиті. Розчарування може завдати нам великої шкоди.
  3. Деякі люди живуть за звичкою. Мрії вимагають від людини напруження, виходу із зони комфорту. Не можна досягти мрії і водночас залишатися у звичних комфортних умовах. Це несумісно.
  4. Деяким людям не вистачає впевненості, необхідної для здійснення своїх мрій: потрібна впевненість, щоб говорити про свою мрію, і ще більше впевненості, щоб досягти її. І іноді впевненість розділяє тих, хто мріє і прагне до цих мрій, від тих, хто цього не робить.
  5. Деяким людям не вистачає уяви, щоб мріяти: як люди дізнаються про свою мрію? Через мрію! Це може здатися надто спрощеним, але з цього все починається. Уява – це ґрунт, який втілює мрію в життя. Фізик, лауреат Нобелівської премії Альберт Ейнштейн, мрійник і мислитель, розумів цінність уяви. Він казав: «Коли я досліджую себе та свій спосіб мислення, я приходжу до висновку, що дар фантазії означав для мене більше, ніж мій талант поглинати позитивні знання». Ейнштейн назвав свою уяву «святою цікавістю»

Радимо також прочитати:

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook