Сім'я Стосунки

Про що треба мовчати, щоб не накликати на себе і свою сім’ю біду

Перш ніж про це розповідати, десять разів подумайте! Можливо, про це варто змовчати!

Плани на майбутнє. Розповідь про свої мрії та про добробут у майбутньому приносить задоволення і ейфорію. Але це дуже погана звичка, бо навіть близькі люди, можу заздрити. Навіть звичайна думка може погано вплинути на здійснення ваших планів.

Сварки в родині. Ніколи не розповідайте про негаразди, сварки та конфліктні ситуації в родині. Людина, яка вислуховує ці скарги, може зловтішатися і отримувати від цього задоволення. Цей негативний потік примножує сварки та напруження між подружжям. А рідні люди сформують погане враження і за найменшої нагоди обов’язково нагадають про це.

Благодійність. Робити добро потрібно мовчки, а якщо хочеться поділитися радістю, зробіть це перед дзеркалом. Оточуючі можуть не зрозуміти благого пориву душі і сприймати вас як хвалька, заздрити та негативно налаштовувати інших.

Успіхи. Це викликає тільки заздрість, і вона має таку силу, що може відвернути фортуну. Про свої досягнення діліться тільки з найближчими людьми, яким довіряєте і впевнені, що вони розділять з вами щиру радість.

Плітки та лайливі слова. Всі плітки рано чи пізно дійдуть до того, про кого їх складають. Репутація пліткаря нічого доброго не обіцяє. Його почнуть уникати, насміхатися та ігнорувати. Це стосується і тих, хто вживає лайливі слова і надмірну критику усього навколо. Вони формують негатив, і в такому середовищі не можуть бути добро, успіх та позитив.

Фінанси. Ніколи не розповідайте, а тим паче не вихваляйтеся своїми доходами. Заздрісники сформують негативну енергетику навколо вас і це може привести до втрати джерела заробітку та фінансового добробуту. А найгірше, це притягує грабіжників та шахраїв. Гроші люблять тишу!

Здоров’я та діти. Ніколи не можна говорити погане про своїх найцінніших діточок, особливо чужим людям. Їхні та ваші негативні репліки про дітей, можуть травмувати чутливу дитячу психіку. Це стосується і здоров’я! Розповіді про погане самопочуття притягують ще більше хвороб та бід. Це формує негативну ауру, в якій не може зароджуватись здоров’я, успіх та щастя.

Прислухайтеся до цих порад та зробіть висновки. Думайте про те, що і кому розповідаєте про своє життя.

Джерело

Дата публікації: 27.11.2019 img Поділитися