Відпочинок Сім'я

Від них втікають чоловіки. Які жінки за знаком Зодіаку самі руйнують свої стосунки

Ви кожен раз плачете за зруйнованим коханням і щастя? Можливо справа не в партнерах, які кожен раз вас кидають, а в тому, що ви самі руйнуєте ці стосунки. Астролог назвав два знака Зодіаку, які самі ламають своє життя.

Ці дві жінки вважають себе сильними, честолюбними і незалежними особистостями. Вони постійно влаштовують своєму партнерові всілякі нові випробування, щоб переконатися, що він готовий заради них на багато що.

Зрештою чоловікам це набридає. Крім того, ви абсолютно не даєте їм говорити, вважаючи, що тільки ваші слова важливі. Не дивуйтеся, коли ваш чоловік піде від вас до тієї, яка його буде цінувати без будь-яких доказів і вміти слухати його. Ви самі в цьому винні.

Жінка-Діва

Вона взагалі не може утримати чоловіка. А знаєте чому? Вона постійно його контролює, сто раз телефонує, посилає 200 повідомлень. Ви зводите його з розуму – в прямому сенсі цього слова. Чоловіки біжать від вашого гіперконтролю.

Жінка-Водолій

Вона шукає собі «пташеня», якого обов’язково починає відновлювати. Вона так думає. А як тільки пташеня стає на крило, то відразу ж залишає гніздо. А знаєте чому? Не треба нікого підлаштовувати під себе. Припиніть командувати. Чоловік не частина конструктора, якого ви створюєте відповідно до ваших уподобань.

Астрологи рекомендують представницям цих двох знаків Зодіаку, не рятувати поранені душі, а допомогти самим собі. Інакше до кінця життя ви так і будете думати, що притягує не тих хлопців. Справа не в хлопцях. Справа в вас.

Дата публікації: 04.01.2021 img Поділитися