Добрих жінок завжди цінують найменше: гірка правда

Якщо жінка добра, це не означає, що вона дурна або наївна. Вона бачить те ж саме, що й інші.

Вона вміє відрізняти правду від брехні, і знає, хто любить її, а хто просто імітує почуття. Вона все розуміє, але тим не менше, вірить, що може змінити людину на краще.

Добра жінка легко знаходить любов у глибині своєї душі, і шукає справжніх, тривалих відносин. Вона прагне знайти партнера, який стає її кращим другом, який візьме її такою, яка вона є, і дозволить їй проявити свою любов так, як вона побажає.

Така жінка не відноситься до стосунків як до гри і не маніпулює почуттями. Вона не позбавлена характеру, вона вміє прощати. Вона думає, що кожен заслуговує другого шансу. Вона бачить в людях найкраще і вважає, що кожен може помилятися. Кожен з нас робить те, про що шкодує, але ми вчимося на своїх помилках.

Будь-хто може почати своє життя з нуля. Гарна жінка в душі керується не правилами, а почуттям гуманності. Їй не потрібна людина, щоб говорити їй, якою вона повинна бути, тому що вона любить себе такою, яка вона є.

Вона ставиться до своєї доброти як до благословення. Вона знає, що її доброта не завжди буде на її користь, але вона впевнена, що, врешті-решт, ця якість приведе її туди, де вона є. Ця жінка не залежатиме від думки інших людей. Вона знає, що її часто неправильно розуміють або критикують, але вона завжди буде відчувати себе на крок попереду всіх. Це завжди буде пов’язане з чимось духовним і глибоким. Вона буде довіряти Всесвіту і бачити щось прекрасне в будь-якій ситуації.

Вона бачить красу болю і знаходить спосіб бути хорошою, навіть коли це буде важко. Вона вибере добро, навіть якщо зіткнеться з ворожим ставленням. Але це часто означає, що її добротою будуть зловживати. А значить, їй буде боляче.

Але навіть це не озлоблює її серце.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook