Краса Супермама

Про що говорить колір білизни вашому партнеру?

Більшість чоловіків вважає, що найеротичніше виглядає не оголена, а напівроздягнена жінка. Відверта й сексуальна спідня білизна – найкращий варіант. Залишається лише правильно підібрати колір. 

Червоний 

Червоний колір діє на коханця збудливо. Чоловіки сприймають жінку в таких аксесуарах як розкуту коханку, яка поводиться вільно, без комплексів.

Білий

Багато чоловіків вважають білу білизну більш буденною. Не варто вбирати її, якщо готуєш коханому еротичний сюрприз. Більшість чоловіків байдужі до такої білизни.

Зелений

Зеленій білизні, на думку чоловіків, віддають перевагу незалежні жінки, які бажають тимчасових, позбавлених будь-якої романтики стосунків.

Синій

Синя білизна – не найкращий вибір. Вона свідчить про те, що панночка в такій білизні доволі лінькувата. Вона сподівається тільки на активність партнера. Одне слово, білизна синього кольору найменше до вподоби чоловікам.

Жовтий 

Білизна жовтого кольору свідчить про те, що його володарка чекає якісного й тривалого сексу, а чоловік має налаштуватися на експерименти в ліжку.

Рожевий

Власницю рожевої білизни чоловіки сприймають як пані чуттєву й дещо сором’язливу. Але при цьому впевнені: якщо її розпалити, вона може бути дуже пристрасною.

Чорний 

Спідню білизну чорного кольору вибирають упевнені в собі жінки, які в ліжку беруть ініціативу у власні руки. Такі жінки люблять різноманітність у сексі й обожнюють дарувати партнерові неземну насолоду.”;n/a;n/a;n/a;

Дата публікації: 19.07.2018 img Поділитися