Здоров'я та краса Краса

12 секретів скандинавок, які дозволять мати бездоганний вигляд без зайвих витрат

У Скандинавії відвідування лазні й обливання холодною водою після — традиція. Сукупність цих 2 процедур запускає процес активного кровотоку, що важливий для здоров’я і краси: тонусу, осяяної шкіри, живого рум’янцю і свіжого кольору обличчя. І звичайно ж, лазня виконує і свою пряму функцію — розкриває пори на шкірі, що в тому числі сприяє і кращому проникненню всіх поживних речовин з косметичних продуктів.

Увага до всіх деталей зовнішності

Скандинавки дуже трепетно ставляться до догляду за шкірою рук і ніг — часто їм приділяється чи не більше уваги, ніж обличчю. І цю звичку ми особливо хочемо взяти на озброєння, адже, зізнаємося чесно, якщо про догляд за руками іноді й згадуємо (найчастіше, звичайно, взимку), то ноги практично завжди залишаються поза увагою.

  • Перед сном завжди наношу крем для ніг. У магазинах є безліч варіантів, але я приготувала його сама — на базі кокосової олії.

А до волосся — особлива любов


Світле волосся північних красунь вимагає особливого догляду, тому, крім шампунів, різними масками, бальзамами і оліями користуються дійсно всі. Але і тут скандинавки не забувають про свою прихильність до екологічності та натуральності. Наприклад, шампуням надають перевагу винятково безсульфатним. До речі, на сайті eva.ua представлений широкий асортимент шампунів для будь-якого типу волосся.

  • Всім своїм клієнтам я рекомендую саме шампуні без сульфатів. Вони більш ніжно впливають на волосся і не призводять до вицвітання кольору, якщо волосся фарбоване. Але, звичайно ж, це ваш особистий вибір.

І все це в задоволення, а не з метою щось довести

Хтось виправляє недоліки своєї зовнішності, хтось їх маскує або намагається перетворити на перевагу. У північних дівчат же акцент ставиться абсолютно на іншому. З самого дитинства їх ніхто не порівнює з іншими і в принципі не дає оцінок їх зовнішності: можна бути будь-якою, а краса — суб’єктивне поняття. Так абсолютно не потрібно комусь щось доводити: вимушені дії за принципом «всі роблять — і мені, напевно, потрібно» втрачають сенс, а догляд за собою стає просто чистим задоволенням. І все це, звичайно ж, не могло не зародити тренд на природність.

  • Природна краса показує нас справжніх. Це той прекрасний стан, коли не потрібно замислюватися про макіяж або ще якісь незрозумілі хімічні продукти.

Не тимчасова дієта, а своя культура харчування

Одна з особливостей скандинавського раціону — переважання рибних страв над м’ясними. Лосось, форель та інші сорти жирної північної риби не тільки корисні, але і абсолютно доступні. Другий обов’язковий компонент меню — ягоди, справжнє багатство цих країн: лохина, брусниця і журавлина.

В загальному ж звичка до правильного харчування виховується з самого дитинства, і, вибираючи між запеченою рибою з овочами і піцою, скандинави з набагато більшою ймовірністю оберуть перше. А це і собі в дуже позитивний бік впливає і на здоров’я, і на зовнішність мешканців півночі.

  • Так звана скандинавська дієта робить акцент на місцевих харчових продуктах, звісно, приділяючи особливу увагу тим з них, які найбільш корисні. Містить ягоди, овочі, горіхи, житній хліб, рибу, морепродукти і нежирні молочні продукти.

Ті самі лаконічність і комфорт в образах

Монохромні кольорові гами спокійних відтінків, відсутність зайвих деталей, лаконічний силует і зручність — основа стилю мешканок Скандинавії. Безумовно, тут теж не обходиться без прихильності до натуральних матеріалів: місцеві дизайнери намагаються максимально використовувати тільки їх.

Але завжди відкриті можливості для експериментів

Можливість висловити себе — важливий аспект у житті кожної місцевої жительки. І тому якщо від монохрому накопичується втома, то дівчата сміливо використовують яскраві кольори і принти, часто формуючи неймовірні поєднання. Гра ж на контрасті, коли з легкою сукнею поєднуються грубі черевики або чоловічий піджак, стала улюбленим і чи не класичним прийомом світловолосих красунь.

Одяг створює інтригу, не відкриваючи забагато

Мешканок Скандинавії практично неможливо побачити в образах, де оголюється занадто багато шкіри. І хоча модні красуні не можуть пройти повз тренди на ті ж кроп-топи, вони навряд чи будуть поєднувати їх з міні-спідницями. Швидше, буде дотриманий баланс у вигляді комплекту з чимось набагато довшим.

Чіткі пріоритети при виборі взуття

Високі підбори з незручними гострими носами — прекрасні скандинавки навіть не подивляться в їх бік, як би прекрасно вони не поєднувалися з новою сукнею. Взуття має бути беззастережно комфортним, а заодно і дозволяти здійснювати велосипедні прогулянки, які тут у великій пошані.

Дух вікінгів, який став стилем життя

Ви напевно чули про лагом, хюгге, а можливо, ще й люкке, філософія яких подарувала нам вміння радіти абсолютно простим і звичайним речам. А ще є та сама північна стійкість і цілеспрямованість, для якої у фінській культурі є навіть своя назва — сісу. Наслідувати цю філософію означає досягати потрібного, навіть якщо це дуже важко.

Сані Контула-Вебб, директор Інституту Фінляндії, розповіла також про найважливіші якості, притаманні жителям цієї країни: «Перш за все важлива чесність: ми чесний і доброзичливий народ. Всупереч стереотипу про повільність, ми, навпаки, дуже ефективні. До речі, в цьому теж є прояв сісу: якщо ми беремося за якусь справу, у нас є сильне бажання довести її до кінця».

За матеріалами

Дата публікації: 12.10.2020 img Поділитися